WYDAWNICTWO

 

Skąd się wzięła nazwa CeDeWu.pl

 


Nasze wydawnictwo powstało w maju 1998 roku. Powołały je osoby, które na początku lat 90. stworzyły i wydawały Miesięcznik BANK w latach 1992-1996.

 

Początkowo wydawnictwo posługiwało się nazwą - Centrum Doradztwa i Wydawnictw "Multi-Press" Sp. z o.o. Ta długa nazwa w rozmowach była skracana do Ce De Wu, i stała się faktyczną nazwą firmy w 2001 roku.

 

W początkowych latach swojego istnienia Wydawnictwo CeDeWu koncentrowało się głównie na publikacjach z zakresu bankowości. W miarę rozwoju firmy poszerzaliśmy swoją ofertę wydawniczą.

 

Dziś CeDeWu jest cenionym, jednym z większych i dynamicznie rozwijającym się polskim wydawnictwem ekonomicznym. W 2015 roku nakładem wydawnictwa CeDeWu ukaże się ponad 200 nowości i wznowień. W sumie wydaliśmy już ponad 800 własnych tytułów i ponad 300 tytułów na zamówienie.
Z tytułami, które wydaliśmy i z zapowiedziami wydawniczymi mogą Państwo się zapoznać w Katalogu Książek.

 

Od początku działalności CeDeWu Wydawnictwo prowadzi pan Andrzej Bury.
Zespół CeDeWu liczy obecnie 8 osób, które kierują wydawnictwem i zajmują się organizacją procesu wydawniczego i dystrybucyjnego.
W związku z dynamicznym rozwojem, mamy nadzieję, że niebawem znajdą się osoby, które będą chciały nam pomóc i poszerzyć nas zespół.

 

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za okazane zaufanie naszym Autorom, Dystrybutorom, Współpracownikom i Czytelnikom.
Tych, którzy nie mieli okazji współpracować z nami, zapraszamy do współpracy.

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Dział handlowy

- Tel: 22 396 15 01
- Mob. 508 200 252

- Fax: 22 827 38 89
- E-mail: dystrybucja@cedewu.pl
imagedystrybucja.cedewu