Alkomat ALP-1 + Zestaw Promiler - GWARANCJA 5 LAT! + drukarka przewodowa (5901687920061)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Promiler
  • Kategoria: Alkomaty

+

Drukarka cieplna przewodowa

Alkomat ALP-1 + komplet Promiler - dwa tryby pomiarów ustnikowy i przesiewowy za pomocą lejka bez wykorzystania ustników

profesjonalny alkomat ALP-1 proponuje najwyższą jakość pomiaru. Po przejściu procedury wzorcowania ALP-1 może być w dodatku alkomatem dowodowym. Urządzenie producenta Promiler wspaniale sprawdza się do przeprowadzania badań przesiewowych, w związku z tym spełnia wyśrubowane oczekiwania policji i innych służb mundurowych. Alkomat zrobił dodatkowo zawrotną karierę w służbach mundurowych za granicą – jest stosowany m.in. W Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Dzięki zaimplementowaniu technologii Quantum Mol 5.0 w wytwarzaniu wysokiej jakości czujnika elektrochemicznego alkomat jest jednym z najkorzystniejszych alkomatów fachowych. ALP-1 znamionuje się ponadto niezwykle dużą wytrzymałością sensora, który wymaga kalibracji jedynie co 2500 pomiarów albo raz na rok.

Alkomat pracuje w kilku trybach: aktywnym ręcznym, aktywnym samoczynnym, a także pasywnym ręcznym i pasywnym automatycznym. W trybie aktywnym stosuje się ustniki jednorazowe, natomiast w trybie pasywnym - ustnik bezkontaktowy. W trybie pasywnym ręcznym istnieje również możliwość zbadania zawartości alkoholu w płynie.

Dzięki zapisowi pełnych danych o ostatnich 500 pomiarach na karcie SD w formacie MS Excel (zastosowane wejście na kartę pamięci) alkomat może służyć do dokumentacji pomiarów (np. Przez pracodawcę). Komunikacja z PC może następować równocześnie przy pomocy przewodu USB i oprogramowania MAX30, jak i właśnie karty SD.

Alkomat jest kompatybilny z drukarką cieplną bezprzewodową oraz przewodową. Alkomat jest przystępny w rożnych wersjach:
ALP- 1 wersja podstawowa,
ALP- 1kit alkomat wyekwipowany w drukarkę,
ALP- 1 BT alkomat z funkcja bluetooth,
ALP1- BT kit alkomat z funkcja bluetooth + drukarka bezprzewodowa.

W 2014 roku alkomat ALP-1 otrzymał certyfikat zgodności z normą europejską EN15964 wydany przez laboratorium w Szwecji.


Zawartość zestawu:

Budowa Alkomatu

1. Ustnik

2. Dioda B

3. Dioda A

4. Czytelny wyświetlacz

5. Slot na kartę SD

6. Lewy przycisk funkcyjny

7. Prawy przycisk funkcyjny

8. Power / Zatwierdź

9. Złącze komunikacyjne

10. Moduł pomiarowy

Tryb wykrywania alkoholu w płynach

ALP-1 zezwala na zbadanie czy w oparach nad płynem spożywczym (np. Napojem, herbatą) znajduje się alkohol. Alkomat należy ustawić w tryb pasywny ręczny, a następnie nie zakładać ustnika. Płyn w pojemniku należy przed badaniem zamieszać, umieścić alkomat kilka centymetrów nad powierzchnią płynu i trzymając go w pozycji,,portem pomiarowym w dół" wykonać test. W tym trybie alkomat pokaże jeden z dwóch komunikatów:

"PASS"- płyn nie mieści obfitej ilości alkoholu lub nie zawiera do w ogóle;

"FAIL" - w płynie wykryto alkohol.

wymiana danych

ALP-1 umożliwia zapis danych na karcie SD w formacie Microsoft Excel (CSV), dzięki temu można przenieść cały rejestr wyników testów na inne urządzenie, np. Komputer PC. Slot na kartę pamięci SD znajduje się z boku alkomatu. Do komputera można się również scalić przy pomocy asygnowanego kabla. Ponadto, marka zadbał o zaprojektowane specjalnie dla alkomatu ALP-1 oprogramowanie MAX30, dzięki któremu pozyskiwanie danych i ich zapis na dysku komputera jest łatwiejszy.

Dwa Aktywne i Dwa Pasywne tryby pomiaru

Alkomat ALP-1 może pracować w kilku trybach pomiaru. W trybie samoczynnym alkomat sam rozpoznaje wydech osoby badanej. Tryb ręczny stosuje się natomiast w przypadku, gdy badany nie chce lub nie jest w stanie wykonać testu w trybie samoczynnym. Urządzenie może działać także w trybie pasywnym (samoczynnym lub ręcznym) z wykorzystaniem ustnika bezkontaktowego (tzw. Lejka), który sprawdza się do przeprowadzania badań przesiewowych na dużej grupie osób.

asygnowana Drukarka przewodowa

Alkomat ALP-1 może współpracować z przeznaczoną drukarką przewodową. Niektóre wersje alkomatu są na dodatek zaopatrzone w możliwość drukowania bezprzewodowego przy pomocy Bluetooth albo IrDA. Dzięki łączności z drukarką może wydrukować: wynik ostatniego pomiaru, wynik wybranego testu także wyniki badań z określonego zakresu. W skład tego zestawu wchodzi drukarka.

NORMA EN-PN 15964

Norma dla alkomatów policyjnych. EN-PN 15964 została zaprojektowana aby pomóc służbom stosującym prawo. Stawia ona szczególne wymagania dla sprzętów pomiarowych – nie tylko w dziedzinie precyzji pomiaru,też jeśli chodzi o możliwości oszukania alkomatu. Urządzenia spełniające tę normę są z powodzeniem używane poprzez służby, a także inspektorów BHP w firmach każdej wielkości. Jesteśmy dumni, iż Alkomat PROMILER ALP-1 uzyskał certyfikat na zgodność z tą normą trafiając tym samym do światowej czołówki.

O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów
- w tym służby mundurowe.
poprzez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy iż handlujemy tylko mistrzowskimi urządzeniami pomiarowymi.

Tylko najkorzystniejsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas
PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!
Na ten model alkomatu udzielamy nie tylko 5lat gwarancji,także 12 MIESIĘCY bezpłatnEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, iż w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ liczba RAZY! dzięki czemu Twój alkomat będzie zawsze w formie, zapewniając maksymalnie wiarygodne wyniki!
Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i skrupulatnie sprawdzany poprzez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku wykorzystaniach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, że po upływie określonego czasu (rozmaitego dla poszczególnych modeli sprzętów) alkomat należy ponownie skonfigurować by poprawnie interpretował wyodrębnionia zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się tylko koszt zakupu,z reguły koszty dalszej eksploatacji.

UWAGA GRATISY:

pakiet Promiler

Uniwersalna smycz firmowa ( zakładana na szyję - do wieszania telefonów, kart magnetycznych, alkomatów, wizytówek) Kamizelka odblaskowa (Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz rozszerzyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.Kamizelkę prosto się zakłada i zdejmuje, dzięki zapięciu na rzepy. Rozmiar Uniwersalny)

Zapach Samochodowy. Długopis.

Podobne produkty w kategorii Alkomaty