Alkomat przesiewowy RAPTOR + ETUI ALKOTESTER GRATIS! (5901687920856) Ocena produktu:

od 1199,00 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: AlcoForce
  • Kategoria: Alkomaty
  • Rodzaj sensora: elektrochemiczny
Oferty (3)
Opis produktu

Gratis!

Pokrowiec na alkomat RAPTOR AT7000, produkowany z wytrzymałego, grubego tworzywa z możliwością przypięcia do paska od spodni.

Alkomat AlcoForce RAPTOR wspaniale spisuje się w realizacji zadań specjalnych w terenie – podczas masowych imprez, sporych koncertów, wydarzeń plenarnych. Zaciągnij go do służby w najtrudniejszych warunkach, a z pewnością spełni Twoje restrykcyjne oczekiwania. RAPTOR doskonale wywiązuje się z wyjątkowo szybkiego badania przeprowadzonego na obfitej grupie ludzi (wykonuje nawet do 550 testów na godzinę!). Odnajdzie się wszędzie tam, gdzie Ci potrzeba szybkiej informacji o stanie trzeźwości na obszernej próbie.

Ten mistrzowski alkomat genialnie sprawdzi się w wymagających warunkach pracy policji i służb mundurowych. Z całą pewnością poradzi sobie na dodatek na terenie dużych zakładów pracy. Alkomat AlcoForce RAPTOR robi już zawrotną karierę w szeregach m.in. Włoskiej, australijskiej czy indyjskiej policji.

Alkomat przesiewowy AlcoForce to połączenie agresywnego wyglądu z niebywałą prędkością działania. Za sprawą prędkiego, progresywnego sensora elektrochemicznego pomiar trwa zaledwie 4 sekundy! RAPTOR jest także wyjątkowo wytrzymałym urządzeniem – ciągły czas pracy to nawet cztery godziny. Kolorowy wyświetlacz LCD oznajmia o orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wykryciu alkoholu zapala się czerwona lampa sygnalizacyjna, a wyświetlacz LCD podświetla się.

Koszty eksploatacji alkomatu RAPTOR producenta AlcoForce są wyjątkowo niskie. W przypadku tego alkomatu przesiewowego kalibracja nie jest konieczna tak niejednokrotnie jak w przypadku niższej klasy alkomatów. Producent zaleca kalibrację co 1000 pomiarów lub co 12 miesięcy.

Alkomat posiada dwa tryby pracy: samoczynny (inaczej aktywny – RAPTOR automatycznie namierza wydech i pobiera próbkę) i ręczny (inaczej pasywny – pobiera próbkę po naciśnięciu przycisku). Podczas pracy w trybie aktywnym wynik badania widoczny jest na wyświetlaczu LCD w zakresie 0.00 - 2.00‰, uruchamiana jest też sygnalizacja świetlna. Ponadto, alkomat pełni funkcję latarki, co jest stanowczo przydatne w trakcie pracy przy masowych imprezach czy także po zmierzchu w pracy policyjnej.

Dynamiczny design i poręczny kształt RAPTORA powoduje, że alkomat AlcoForce jest komfortowy i ergonomiczny. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu RAPTOR potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii. Dodatkowo, alkomat marki AlcoForce ma kontrolę przepływu powietrza, która zagwarantuje odpowiednią objętość badanej próbki.

Zawartość:

  • Skalibrowany i gotowy do zastosowania alkomat AT7000 RAPTOR,
  • pakiet baterii alkalicznych,
  • Instrukcja użytkownika w jęz. Polskim,
  • Raport kalibracji (opcjonalnie)
Alkomat Raptor mnóstwo wyjątkowo przydatnych funkcji. Ze względu na to, iż ten model jest przeznaczony dla profesjonalistów i służb mundurowych ma opcję latarki. Dzięki tej funkcji badanie może być przeprowadzone zarówno w nocy, jak i w dzień, a policjant ma możliwość oświetlenia twarzy osoby badanej.

RAPTOR nieprzeciętnie sprawdzi się w pracy policji, służb mundurowych, lecz też w obszernych zakładach pracy, przy organizacji imprez masowych itp. Alkomat AlcoForce RAPTOR jest stałym wyposażeniem policji wielu krajów m.in. Polski, Włoch, Indii, Australii.

Dzięki zastosowaniu szczególnie prędkiego sensora elektrochemicznego rodzaju FastScan pomiar trwa zaledwie kilka sekund. Alkomat pracuje w sposób ciągły (błyskawicznie przygotowuje się do pomiaru), co daje możliwość przebadania ponad 500 osób na godzinę.

AT 7000 RAPTOR sygnalizuje wykrycie alkoholu czerwoną lampą sygnalizacyjną, a także podświetleniem ekranu na czerwono, a orientacyjną zawartość podaje na wyświetlaczu LCD.

Alkomat na dodatek funkcje sygnalizacyjne:

- światło ostrzegawcze czerwone

- światło ostrzegawcze zielone

Na ten model alkomatu udzielamy 12 MIESIĘCY gratisowEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, że w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ liczba RAZY! dzięki temu Twój alkomat będzie zawsze w formie, zapewniając maksymalnie wiarygodne wyniki!

Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i skrupulatnie sprawdzany przez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku użyciach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, że po upływie określonego czasu (różnego dla poszczególnych modeli sprzętów) alkomat należy ponownie skonfigurować by poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się tylko koszt zakupu,z reguły koszty dalszej eksploatacji.

Podobne produkty w kategorii Alkomaty