• Producent: Blow
  • Kategoria: Anteny do CB radia
  • Rodzaj anteny: samochodowa
  • Wysokość: 40 cm
  • Montaż: podstawa magnesowa

Antena CB BLOW 850M
z magnesową podstawąAntena do CB radia BLOW 850M to wspaniałe połączenie wysokiej jakości i korzystnej ceny. Antena jest jednym z kluczowych komponentów CB radia, dlatego tak ważne jest, by wybrać odpowiedni model, który zapewni zrównoważoną komunikację bez zakłóceń.

Antena BLOW 850M działa w zakresie częstotliwości fal radiowych od 26,8 do 27,6 MHz, co gwarantuje poprawne właściwości pracy.


Antena została tworzona z miedzi i stali nierdzewnej - połączenie tych materiałów powoduje, iż antena jest trwała i nie ulega usterkom.

W komplecie magnetyczna podstawa do szybkiego, komfortowego i mocnego konstrukcji na powierzchni samochodu. Magnetyczny sposób montażu gwarantuje bezpieczeństwo dla karoserii pojazdu. Dzięki niemu antena z podstawą BLOW 850M może być stosowana na wielu pojazdach, w zależności od potrzeb.

Gwarancją wysokiej jakości anteny jest renoma producenta. producent BLOW od wielu lat zajmuje się produkcją, a także dystrybucją samochodowych maszyn multimedialnych, które cieszą się niesłabnącym zachwytm i zainteresowaniem konsumentów w Polsce i za granicą.Specyfikacja technologiczna:

Zakres częstotliwości: 26,8 - 27,6 MHz
Wzmocnienie:
> 5 dBi
Współczynnik fali stojącej:
<1.2:1 (SWR -> pol. WFS)
Moc maksymalna:
ciągła: 10 W, chwilowa: 30 W
Impedancja: 50 Ohm
Polaryzacja:
pionowa
Złącze:
męskie UHF (PL-259)
kabel: 3,9 m
Średnica podstawy: 90 mm
Wysokość z magnesem: 45 cm