Canon PowerShot G9X Ocena produktu:

od 1199,00 PLN

oszczędzasz do 20%

 • Producent: Canon
 • Kategoria: Aparaty cyfrowe
 • Rozdzielczość: 20.2 Mpx
 • Zoom optyczny: 3 x
 • Zoom cyfrowy: 4 x
 • Przekątna ekranu: 3.0 "
 • Ogniskowa min: 28
 • Ogniskowa max: 84
 • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)
 • Wizjer: nie
 • Nośnik danych: karta SD
 • Rodzaj zasilania: akumulator
 • Kolor: srebrny
 • Balans bieli: fluorescencyjny, cień, auto, zachmurzenie, światło dzienne, żarówka, podwodny
 • Czułość: 200, 250, 320, 400, 500, 640, 800, 1000, 1250, 1600, 2000, 2500, 3200, 4000, 5000, 6400, 8000, 10000, 125, 12800, 160
 • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
 • Ogniskowa: 10.2-30.6 mm
Oferty (9)
Opis produktu
Canon PowerShot G9 X

Imponująca jakość obrazu i wspaniałe filmy przystępne w smukłej, kompaktowej obudowie. Za zdjęcia odpowiada doskonała 1-calowa matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 megapikseli oraz niezwykle szybki procesor DIGIC 6. W połączeniu ze znakomitym, uniwersalnym obiektywem 28 - 84 mm, f/2.0-4.9aparat daje pełną radość z tworzenia zniewalających obrazów. Niezależnie czy G9 X jest noszony w torbie, kieszeni czy bezpośrednio w ręku pozwala na uchwycenie każdej chwili tak żeby użytkownik nigdy więcej nie przegapił żadnej okazji. 3-krotny zoom optyczny iż użytkownik może fotografować z dystansu. Wydarzenia przed obiektywem mogą być zapisane w postaci wysokiej jakości filmów w rozdzielczości Full HD. Tryb fotografii seryjnych o szybkości 6 kl/s gwarantuje uchwycenie każdego momentu podczas fotografowania dynamicznych scen. Łączność bezprzewodowa Wi-Fi i NFCpozwala na natychmiastowe udostępnienie efektów pracy w portalach społecznościowych i prędki wydruk lub zarchiwizowanie.

Wysoka jakość obrazu choćby w słabym świetle

Sercem aparatu jest 1-calowa podświetlana od tyłu matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 megapikseli. większa matryca od przeciętnie montowanych w aparatach kompaktowych, w połączeniu z ultra prędkim procesorem DIGIC 6 momentalne uzyskanie wysokiej jakości obrazów odwzorowujących najdrobniejsze detale.

w dodatku fotografie realizowane przez G9 X znamionują się nad wyraz niskim poziomem szumów choćby w słabym oświetleniu, a także brakiem zniekształceń. Spory zakres ISO wynoszący 125 - 12800 umożliwia wykonywanie ostrych nieporuszonych fotografii, choćby przy minimalnej ilości światła. Aparat nad wyraz prawidłowo radzi sobie przy sporych powiększeniach, kadrowaniu części obrazu, a także jest w stanie sprostać oczekiwaniom choćby najmocniej wymagających użytkowników.

Obiektyw charakteryzujący się 3-krotnym zoomem optycznym, o zakresie ogniskowych 28-84 mm(ekwiwalent dla formatu 35mm) i znikomej wartości przysłony f/2.0 - f/4.9 jest bardzo uniwersalny, pozwalając uzyskać wspaniałe fotografie niezależnie czy użytkownik fotografuje rozległe pejzaże czy portrety. Mała wartość przysłony f/2.0 daje możliwość fotografowania przy nieznacznej ilości światła, a także robienia nastrojowych, stanowczo plastycznych obrazów z małą głębią ostrości. W połączeniu zinteligentną stabilizacją obrazu aparat pozwala na robienie fotografii bez użycia statywu i lampy błyskowej nawet w słabo oświetlonych miejscach.

gustowny i smukły

Waga wynosząca zaledwie 209 gram powoduje żeG9 X jest nad wyraz użytecznym aparatem, niedużo obszerniejszym aniżeli talia kart, który można zawsze mieć przy sobie. Pomimo niewielkich wymiarów aparat zdołał pomieści najnowocześniejsze, nad wyraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki temu G9 Xsprawdza się idealnie w każdej sytuacji, oddając z niezwykłą precyzją detale, faktury i barwy.

instynktowny, przychylny interfejs

3 calowy, dotykowy panel LCD został tak zaprojektowany żeby użytkownik jak najmniej uwagi poświęcał obsłudze i jednocześnie był maksymalnie skupiony na fotografowanej scenie. Menu jest łatwo konfigurowalne, uwzględniając możliwość wyróżnienia ustawień które są dostosowywane głównie. Pozwala to na sprawną i płynną zmianę opcji podczas fotografowania. Funkcja dotyku pozwala na ustawianie ostrości za pomocą wskazania palcem miejsca które ma być ostre. Pokrętło umieszczone wokół obiektywu i drugie, obsługiwane przy pomocy kciuka jeszcze bardziej rozszerza komfort używania, dając możliwość przystępnej zmiany ustawień.

artykuł
marka
Kod producenta
0511C002AA
EAN
386456
Podstawowe informacje rozmiary
Szerokość [mm]
98
Wysokość [mm]
58
Grubość [mm]
31
właściwości matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Matrycowy
Punktowy
-3EV do +3EV z krokiem co 1/3EV
samoczynny
Manualny
Automatyka programowa (P)
Program (P)
Ręczna Ekspozycja (M)
techniczne Zapis informacji Lampa błyskowa
zaimplementowana - podnoszona
samoczynny
Wymuszony
Podgląd zdjęć Funkcje
1 sekunda
2 sekundy
Ciągły AF
Pojedynczy
Wykrywanie twarzy AF
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe:Zapoznaj się z informacjami koniecznymi do wysłania artykułu do naprawy. Obejmują one wyszukiwanie punktów serwisowych, czynności, które należy wykonać w celu uzgodnienia naprawy, i komplet odpowiedzi na niejednokrotnie zadawane pytania.

Podobne produkty w kategorii Aparaty cyfrowe