• Producent: THULE
  • Kategoria: Bagażniki rowerowe do samochodu
Thule 933 EasyFold XT

Mniej miejsca prosty montaż

Nowy kanon kompaktowych i składanych bagażnikach rowerowych

Thule EasyFold XT to nietrudny w użyciu bagażnik rowerowy asygnowany do wszelkich typów rowerów, nadzwyczajny na dłuższe przejazdy, jak i niedługie wycieczki. Przechowywany w aucie lub w domu zajmuje mało miejsca, gdyż po złożeniu jest nie większy niż walizka. Przy ładowności 60 kg łatwo można na nim przewozić wszystkiego rodzaju rowery, w tym na dodatek elektryczne i ciężkie rowery górskie.

Bagażnik rowerowy Thule 933 EasyFold XT został zaprojektowany w wielu aspektach z myślą o łatwości jego wykorzystania. Montaż na haku holowniczym wykonuje się w dwóch prostych krokach, po rozłożeniu jest gotowy do użycia - wszystko w ciągu kilu sekund. Bagażik rowerowy Thule 933 EasyFold gdy nie jest używany, można prosto przechowywać w bagażniku pojazdu lub w domu.

Bezpieczny przewóz wszystkiego typu rowerów
Uchwyt Thule EasyFold jest asygnowany do przewozu dwóch rowerów, przy jego ładowności 2 x 30 kg można na nim przewozić rowery elektryczne i ciężkie rowery górskie. Jego konstrukcja zagwarantuje pokaźny 22 c odstęp między rowerami, dzięki któremu uchwyt nadaje się do transportu rowerów o długim rozstawie osi, np. Górskich rowerów zjazdowych.
Platforma na haku zabezpieczona jest zamkiem rowery również zabezpieczone są zamkiem.

prosty montaż
w dwóch ruchach

Thule EasyFold to nietrudny w obsłudze bagażnik rowerowy do wszelkich typów rowerów. Starczy kilka sekund, by zamontować go na haku holowniczym i rozłożyć w dwóch prostych ruchach. Thule EasyFold pozwala zabrać samochodem niemal każdy rower. Równocześnie w dalszą podróż, jak i na krótką wycieczkę.

Jeśli nie jest stosowany, można go bez problemu przechować w bagażniku samochodu lub w domu. Bagażnik Thule EasyFold pozostał oczywiście przetestowany i otrzymał atest potwierdzający, iż spełnia najwyższe na rynku standardy jakości i bezpieczeństwa. Możesz więc ruszać w drogę na spotkanie nowej przygody!

Podobne produkty w kategorii Bagażniki rowerowe do samochodu