Bateria Prima Gran Prima 9000 Ocena produktu:

od 239,00 PLN

  • Producent: Prima Gran
  • Kategoria: Baterie kuchenne
  • Kolor: chrom
  • Kod producenta: 9000
Oferty (6)
Opis produktu

Wysoka, granitowa bateria Prima 9000 to jednouchwytowy model, który jest estetyczny, solidny i ekonomiczny. Model ten charakteryzuje się niezwykłą elegancją i prostym designem, który świetnie stanie na wysokości zadania we wnętrzach modernistycznych, minimalistycznych, a także skandynawskich. Sztorcowa bateria Prima 9000 to także rewelacyjnym rozwiązaniem w sytuacji kuchni klasycznych. Model ten szczególnie polecamy zlewozmywakom o dużej głębokości i zlewom z dwoma komorami. Adekwatny pod względem wysokości perlator zapewnia, że woda nie będzie wylewać się poza komory, wyciągana wylewka gwarantuje maksymalny komfort pracy, a jeden uchwyt do dostosowywania temperatury i strumienia wody pozwala na zachowanie ekonomiki i oszczędności w kuchni.

popularny biały odcień o ciekawej głębi nad wyraz dobrze pasuje jednocześnie do granitowych zlewów utrzymanych w jasnych odcieniach, jak i tych grafitowych czy czarnych zlewozmywaków z granitu. Uniwersalność białego koloru pozwala na dobranie do baterii Prima 9000 kuchennych akcesoriów o przeróżnych kolorch. Interesującym zabiegiem aranżacyjnym będzie połączenie białej baterii kuchennej z szarym zlewem lub postawienie na chromowany dozownik na mydło oraz stalowy korek samoczynny.

Oprócz ciekawego wyglądu bateria Prima 9000 to funkcjonalny sprzęt kuchenny. Pozwala ona na przygotowywanie produktów spożywczych oraz ułatwia dbanie o granitowe zlewozmywaki, nietrudne spłukiwanie komór po zakończonej pracy. Tworzona jest ze stali i pokryta potężną granitową powłoką. Warstwa ta sprawia, że bateria jest oporna na uszkodzenia mechaniczne, szoki temperaturowe, przebarwienia, odciski palców i plamy z wody.

Baterię można zamontować na powierzchni blatu kuchennego lub w otworze wyprodukowanym w zlewie. Wpust na nią wykonywany jest fabrycznie w zlewach Prima Gran. Nietrudny montaż upraszcza przygotowane szczegółowa instrukcja.

Uwaga. Poprzez wzgląd na wymiar, baterii nie polecamy do modelu zlewozmywaka Oslo, Ryga i Kopenhaga.

Podobne produkty w kategorii Baterie kuchenne