• Producent: Schedpol
  • Kategoria: Brodziki
  • Kształt: prostokątny
  • Materiał: akrylowy

Akryl sanitarnyBrodziki wyprodukowane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego, zachowującego wyśmienity wygląd przez lata. Materiał z jakiego stworzono brodziki parametry antypoślizgowe. Wszelkiego typu zarysowania można polikwidować przez polerowanie i w ten sposób przywrócić pierwotny wygląd.

Dzięki gładziutkiej powierzchni nie ma problemu z rozprzestrzenianiem się bakterii i z czyszczeniem.Brodziki Schedpol uwydatnia zintegrowana forma, a także specjalne wzmocnienia konstrukcji, dzięki czemu są trwałe, jednostajne i wytrzymałe na zawilgocenie i zagrzybienie.

linia Grando urzeka prostotą formy, łącząc perfekcyjną konwencjonalną stylistykę z funkcjonalnością i przystępną ceną. Brodziki są zintegrowane z podstawą styropianową, co daje możliwość przyklejania glazury bezpośrednio do ścian nośnika.

gwarantuje również izolację akustyczną oraz nadzwyczajną stabilność, brodzik na całej swojej powierzchni dolega do posadzki. Atrybuty produktu rodzaj: prostokątny, do zabudowy glazurąMateriał: akrylKolor: białyWymiar 80x100 cmWysokość: 26 cmGłębokość: 12 cmŚrednica otworu odpływowego: Ø50Obudowa: do zabudowy glazurą Dno: gładkieNośnik styropianowy seria: GrawelloModel: 3.018/PGwarancja: 5 lat...

Podobne produkty w kategorii Brodziki