• Producent: Memo
  • Kategoria: Buty profilaktyczne dla dzieci
Wiązany trzewik dedykowany zarówno dla chłopca jak i dziewczynki w wieku przedszkolnym wykorzystywany jako obuwie do wykorzystania zewnętrznego, dzięki któremu realna jest kontynuacja profilaktycznego i korekcyjnego działania systemu. Nieelastyczny zapiętek, podeszwę diagnostyczną MEMO w kolorze biało-bursztynowym. Obuwie dostosowane do wkładek ortopedycznych.
Do produkcji obuwia Memo wykorzystywane są najwyższej jakości materiały. Wierzchnia i wewnętrzna część buta wyprodukowana jest z naturalnych, miękkich skór kozich, nieprzeciętnych dla stopy dziecka. Skóry te w sposób naturalny dostosowują się do stopy, tym samym zwiększają komfort wykorzystywania. Elastyczna i elastyczna przeciwpoślizgowa podeszwa diagnostyczna z systemem ponumerowanych stref pozwala poprzez ścieranie się określić czy stopy dziecka są zdrowe.
Dający możliwość bieżącego monitorowania stanu stóp i natychmiastowej reakcji. Specjalny, odstawiony kształt podeszwy na dodatek stabilizuje stopę i zagwarantuje poprawne jej ułożenie podczas chodu.
cechy bucików:
Wierzch: skóra licowa kozia
podszewka: skóra naturalna
Podeszwa: elastyczna, przeciwpoślizgowa, diagnostyczna, obcas Thomasa, wzmocniona pięta
Możliwość użycia wkładki korekcyjnej
Diagnostyczna podeszwa Memo
Długość wkładki:
22 - 14,7 cm
23 - 15,3 cm
24 - 16,0 cm
25 - 16,7 cm
26 - 17,3 cm
27 - 18,0 cm
28 - 18,7 cm
29 - 19,3 cm
Gatunek: I
Przeznaczenie - profilaktyka wad stóp i kolan
- diagnostyka
- korekcja z zastosowaniem wkładki
Jak połączyć rozmiar?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, jedynie robimy luźny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca pokaźnego palca do środka pięty.
Długość wkładki ma być pokaźniejsza od długości stopy o 0,5- 1cm.

Podobne produkty w kategorii Buty profilaktyczne dla dzieci