Adler AD 1225 Ocena produktu:

od 62,99 PLN

oszczędzasz do 49%

  • Producent: Adler
  • Kategoria: Czajniki elektryczne
  • Pojemność: 1.7 l
  • Wskaźnik poziomu wody: tak
  • Obrotowa podstawa: tak
  • Moc grzałki: 2000 W
  • Kolor: srebrny
Oferty (4)
Opis produktu

pokaźny mocno wyprodukowany czajnik dla całej rodziny! nad wyraz solidny, pewny i komfortowy uchwyt, korzystnie się go trzyma. Ścianki czajnika wytworzone są z hartowanego szkła żaroodpornego, wytrzymałego na zmiany temperatury i wstrząsy, wyraźny wskaźnik poziomu wody od 0,5 do 1,7 litra, pozwala ugotować jedynie tyle wody ile potrzeba, dzięki temu zużywa mniej prądu i wody.

Dla wygody wykorzystywania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Zezwala na on dowolne osadzanie czajnika na podstawie, tak by jego uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

Podstawka zapewnia dużą stabilność czajnika. Komfortowy i dobrze działający przycisk otwierania pokrywki. Szeroko otwierająca się pokrywka usprawnia nalewanie wody i czyszczenie. Ponadto w dziubku czajnika jest zamontowany zmywalny filtr antyosadowy.

Obsługa czajnika jest bardzo prosta Napełniamy czajnik konieczną ilością wody. Bardzo pomocna jest przy tym widoczna podziałka. Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświecają się niebieskie diody umieszczone w stalowej płaskiej grzałce czajnika.

poprzez szklane ścianki czajnika możemy obserwować piękny pokaz gotowania się wody. Niebieskie podświetlenie, stanowczo w przyciemnionej kuchni potęguje unikalne efekty tego zjawiska. Woda zagotowuję się szybko, dzięki zaimplementowaniu stalowej płaskiej grzałki o obfitej mocy 2000 Watów.

Pomimo tak wielkiej mocy, woda gotuje się względnie cicho. Gwarantuje to specjalna kompozycja stalowej grzałki, osadzonej bezpośrednio w szkle bez jakichkolwiek uszczelek. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze poprzez kilka sekund i czajnik wyłącza się automatycznie.

Wielostopniowy system zabezpieczeń nie pozwoli żeby było inaczej. Czajnik wyekwipowany jest w blokadę uniemożliwiającą włączenie pustego urządzenia. Rozwiązanie to nie tylko rozszerza bezpieczeństwo wykorzystywania czajnika,w dodatku sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

Utrzymanie szklanego czajnika w czystości jest proste. Wystarczy co kilka tygodni odkamienić jego wnętrze, wlewając trochę odkamieniacza. Po kilkukrotnym wypłukaniu czystą wodą, czajnik będzie wyglądał jak nowy....

Podobne produkty w kategorii Czajniki elektryczne