Ariete 2869 Ocena produktu:

od 186,87 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Ariete
  • Kategoria: Czajniki elektryczne
  • Pojemność: 1.7 l
  • Wskaźnik poziomu wody: tak
  • Obrotowa podstawa: tak
  • Moc grzałki: 2000 W
  • Kolor: niebieski, zielony, brązowy
Oferty (8)
Opis produktu

CZAJNIK ARIETE 2869/03 VINTAGE BEŻOWY

wyszukany czajnik metalowy z chromowanymi elementami wykończenia i uchwytami soft touch o mocy 2000 W.Czajnik to podstawowy składnik wyposażenie każdej kuchni, umożliwia przygotowanie pysznej aromatycznej kawy, herbaty, ziół i wielu innych.użyta w procesie produkcji stal jest wytrzymała i higieniczna, dzięki czemu artykuły z niej tworzone służą w kuchni poprzez lata.

Nadaj elegancji swojej kuchni

dokonaj zakupu czajnik ze stalową, elegancką obudową, która gwarantuje dużą wytrzymałość. Czajnik produkowany ze stali rdzoodpornej jest także łatwiejszy w czyszczeniu.Dowolnie stawiaj czajnik dzięki obrotowej podstawie.Obrotowa podstawa rozszerza komfort użytkowania urządzenia. Dzięki niej możesz postawić czajnik na podstawie w dowolnym położeniu.Wykorzystaj wskaźnik poziomu wody do prostego sprawdzania zawartości czajnika.Dzięki wskaźnikowi wody możesz w szybki sposób sprawdzić liczba wody w czajniku. Nie musisz otwierać pokrywę, by dowiedzieć się, czy musisz dolać wodę.

Nie martw się, iż zapomnisz wyłączyć czajnik

samoczynny wyłącznik zakończy gotowanie wody, gdy osiągnie ona właściwą temperaturę. Dzięki czemu nie musisz kontrolować czajnika i bać się wygotowania wody, gdy zapomnisz o nim.Zatrzymaj kamienny osad dzięki filtrowi antyosadowemu.Czajnik posiada filtr antywapienny, który zapobiega przedostawaniu się kamienia do szklanki. Dzięki czemu możesz cieszyć się naprawdę czystą wodą.

dane technologiczne

Podobne produkty w kategorii Czajniki elektryczne