• Producent: Datalogic
  • Kategoria: Czytniki kodów kreskowych

Terminal mobilny Datalogic Falcon X4 przeznaczony jest do pracy w magazynach, działach wysyłkowych, a nawet w branży produkcyjnej. Nieprzeciętnie sprawdza się w handlu detalicznym, oraz wszędzie, gdzie konieczne jest urządzenie, które poradzi sobie z szybkim zarządzaniem danymi w czasie rzeczywistym. Terminal przystępny w opcji z uchwytem pistoletowym typu gun oraz bez, jako urządzenie o budowie prostej. Datalogic Falcon X4 gwarantuje najwyższą produktywność i ergonomię, co umożliwia komfortową pracę operatora.

Datalogic Falcon X4 – terminal ze skanerem 1D i 2D

Zależnie od konfiguracji terminala kodów kreskowych, Datalogic Falcon X4 może być wyekwipowany w skaner 1D, a także 2D rodzaju imager. System Green Spot znany z innych urządzeń marki Datalogic zawiadamia użytkownika terminala o poprawnym skanowaniu kodu kreskowego. Falcon X4 odczytuje kody paskowe nawet z ekranów monitorów i telefonów.

Łączność bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth

Terminal kodów kreskowych Datalogic Falcon X4 posiada łączność bezprzewodową poprzez Wi-Fi (WLAN 802.11 a / b / g / n z CCX v4), a także moduł interfejsu bezprzewodowego Bluetooth. Dzięki czemu osiągalne jest połączenie zestawu słuchawkowego z urządzeniem. Użytkownicy obsługują terminal przenośny za pomocą klawiatury fizycznej i ekranu dotykowego 3,5 cala. Dostępne wersje klawiatury w urządzeniu to numeryczna, alfanumeryczna lub poręczna, a podświetlone przyciski upraszczają pracę choćby przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

System operacyjny Windows Compact 7 albo Android 4.4

System operacyjny w terminalu kodów kreskowych Datalogic Falcon X4 to Windows Embedded Compact 7 lub Android 4.4. Możliwa jest na dodatek migracja systemu Windows na system operacyjny Android, co zezwala na łatwą zmianę systemu choćby w późniejszym czasie, po zakupie urządzenia.

Terminal kodów kreskowych dla logistyki i magazynu

Terminal mobilny Datlogic Falcon X4 z uwagi na swoje przeznaczenie logistyczne i magazynowe, został wyposażony w wytrzymała obudowę, która wytrzymuje upadki z wysokości do 1,8 m na beton, a wyświetlacz jest wytwarzany ze szkła Gorilla Glass 3. Terminal certyfikat IP65, co sprawia, iż urządzenie jest bronione przed kurzem, brudem i wilgocią.

Terminal mobilny z pojemną baterią

Urządzenie zaopatrzone jest w dwurdzeniowy procesor OMAP firmy Texas Instruments. Terminal ponadto ma pamięć ram 1GB i jest trzy razy szybszy niżeli jego poprzednik Datalogic Falcon X3+. Pamięć Flash 8 GB może być zwiększona maksymalnie do 32 GB dzięki karcie MicroSD. Terminal przenośny Datalogic Falcon X4 posiada baterię o pojemności 5200 mAh, która pozwala na długookresową pracę urządzenia bez potrzeby ładowania go, nawet podczas długich zmian. W sytuacji rozładowania jej w trakcie pracy, jej zamiana jest niezwłoczna i może zostać wymieniona nawet podczas pracy terminala.

Akcesoria uzupełniające do terminala Datalogic Falcon X4

Terminal kodów kreskowych Datalogic Falcon X4 jest w pełni konfigurowalny i prosty do personalizacji. Urządzenie można z łatwością zaadaptować do specyfiki procesów w przedsiębiorstwie, dzięki akcesoriom dodatkowym, takim jak stacje dokujące i ładowarki samochodowe. Przystępne są także osłony ochronne, które sprostają pracy nawet w nad wyraz wymagających warunkach. Dodatkowo Datalogic Falcon X4 można wyposażyć w pasek na ramię, a także jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami swojego poprzednika – Datalogic Falcon X3+, więc w przypadku podmiany terminali kodów kreskowych w firmie na nowsze modele, jest pełna kompatybilność wsteczna akcesoriów.

Terminal nie ma w pakiecie akcesoriów umożliwiających ładowanie baterii i komunikację z komputerem PC, należy je zamówić oddzielnie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Podobne produkty w kategorii Czytniki kodów kreskowych