• Producent: Datalogic
  • Kategoria: Czytniki kodów kreskowych

Uwaga: Terminal kodów kreskowych Datalogic Memor X3 przystępny jest w wersjach z Wi-Fi oraz bez (połączenie po kablu USB).

Datalogic Memor X3 to najnowszy terminal mobilny o niewielkich rozmiarach i wadze dedykowany do zastosowań w handlu detalicznym i przemyśle lekkim. Następca modelu Memor, podkreśla się korzystną ceną przy bogatej, wzmocnionej funkcjonalności w porównaniu do swego poprzednika. Umocnioną budowa terminala, spełnia normę szczelności IP54, opcjonalnie przystępny przemysłowy wyświetlacz ze szkłem Corning Gorilla Glass. Poprawny odczyt kodu sygnalizowany jest dzięki zaimplementowanej technologii Green Spot. Datalogic Memor X3 przystępny jest w wersji batch lub w opcji radiowej w standardzie 802.11 a/b/g/n.

Datalogic Memor X3 – produktywność w każdych warunkach

Procesor w terminalu kodów kreskowych XScale PXA 310, posiada 806 MHz albo 624 MHz, zapewniają jeszcze większą efektywność. Ponadto 256 albo 128 MB pamięci RAM i 512 MB pamięci Flash zagwarantuje pełną płynność w używaniu terminala przenośnego Datalogic Memor X3. Dodatkowo łatwo-dostępne gniazdo na kartę SD powiększa jego pamięć do 32 GB.

Wygoda w używaniu terminala Datalogic Memor X3

nadzwyczajna ergonomia terminala mobilnego Datalogic Memor X3 w połączeniu z jego niewielką wagą, powodują, iż urządzenie jest wyjątkowo wygodne w użytkowaniu przez operatorów. Komputer mobilny szczególnie wytrzymałą baterię, która zezwala na pracę przez cały czas trwania zmiany. Terminal kodów kreskowych posiada system operacyjny Windows CE 6.0 PRO lub Windows CE 6.0 Core, które pozwalają na łatwą instalację dowolnych aplikacji na urządzeniu. Obsługa terminala mobilnego jest stanowczo prosta, dzięki klawiaturze i ekranowi dotykowemu. Możliwości komunikacji bezprzewodowej (a / b / g / n Wi-Fi i Bluetooth powodują, iż terminal przenośny Datalogic Memor X3 doskonale sprawuje się w branży handlowej i logistycznej.

Terminal kodów kreskowych o niewielkich rozmiarach

wymiary urządzenia 15,6 x 5,7 cm i waga około 230 gramów, powodują, że terminal kodów kreskowych Datalogic Memor X3 jest zbliżony wymiarami i wagą do pilota od telewizora. Sprawia to, iż odczytywanie kodów kreskowych i przetwarzanie ich za pomocą urządzenia jest bardzo szybkie i komfortowe – pozwala na obsługę jedną ręką. Terminal Datalogic Memor X3 odczytuje kody 1D i kody 2D, dzięki skanerowi typu linear imager albo area imager. Pomocna w urządzeniach Datalogic funkcja Green Spot sprawia, iż odczyt jest za każdym razem poprawny.

Kolektor informacji Datalogic Memor X3 czy terminal przenośny

Integracja terminala mobilnego Datalogic Memor X3 może odbyć się na trzy zróżnicowane sposoby. Podstawowa wersja terminala pracuje w trybie offline jako mini komputer z pamięciom – wtedy działa jak kolektor danych. Przesyłanie do i z komputera odbywa się przy pomocy interfejsu USB. Można używać terminala Datalogic Memor X3 online. Wtedy łączy się poprzez Wi-Fi z bazą danych. Można w tym celu także komunikacji przy pomocy modułu Bluetooth.

Terminal nie posiada w pakiecie akcesoriów umożliwiających ładowanie baterii i komunikację z komputerem PC, należy je zamówić oddzielnie. W sytuacji wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Podobne produkty w kategorii Czytniki kodów kreskowych