• Producent: Datalogic
  • Kategoria: Czytniki kodów kreskowych

Terminal kodów kreskowych Datalogic Skorpio X4, to urządzenie o szerokim zaimplementowaniu, dedykowany do wszechstronnego wykorzystania, m. In. W trakcie przyjęcia zewnętrznego towarów w magazynie, w inwentaryzacji towarów w sklepie lub środków trwałych w biurze i jako wsparcie w sprzedaży dla przenośnych handlowców. Terminal przenośny Datalogic Skorpio X4 ekran o przekątnej 8,1 cm (3,2”), co powoduje, że to urządzenie jest zaopatrzone w jeden z największych barwnych wyświetlaczy w swej klasie. Dzięki czemu terminal zapewnia łatwą obsługę dotykową i korzystną czytelność.

Terminal z systemem Android albo Windows CE

szybki procesor OMAP 4.1 GHz od producenta Texas Instruments i pamięć RAM 1GB oraz 8GB pamięci Flash, powodują, że terminal kodów kreskowych Datalogic Skorpio X4 to urządzenie gwarantujące błogą, szybką pracę. Ponadto można opcjonalnie rozszerzyć pamięć do 32 GB, dzięki kacie SDHC. System operacyjny w który może być wyposażony terminal to Android w wersji 4.4 albo Windows Embedded Compact.

Jeden terminal przenośny - Trzy warianty klawiatury

Terminal przenośny Datalogic Skorpio X4 przystępny jest z trzema rodzajami klawiatury. Do wyboru jest klawiatura 28-klawiszowa numeryczna, 38-numeryczna funkcyjna i 50-klawiszowa alfanumeryczna, które widocznie ułatwiają pracę i zwiększają komfort wykorzystywania terminala kodów kreskowych Datalogic Skorpio X4.

Łączność bezprzewodowa w Datalogic Skorpio X4

Skorpio X4 może też komunikować się bezprzewodowo, dzięki modułowi Bluetooth 4.0 i Wi-Fi a / b / g / n. Dzięki czemu, terminal mobilny zagwarantuje bezpośrednią komunikacje danych w obrębie całego obiektu, obszaru sprzedaży. Datalogic Skorpio X4 ma interfejsy USB i RS232, które są zintegrowane w obudowę urządzenia.

Skaner 1D i 2D w technice Green Spot

Terminal kodów kreskowych Datalogic Skorpio X4, niezależnie od konfiguracji skanera – 1D czy 2D, proponuje znakomite cechy odczytu kodów kreskowych. Terminal przenośny wyposażony jest w technikę Green Spot, która potwierdza poprawny odczytanie danych zielonym światłem, co jest niezwykle komfortowym elementem wykorzystywania terminala.

Terminal nie posiada w pakiecie akcesoriów umożliwiających ładowanie baterii i komunikację z komputerem PC, należy je zamówić oddzielnie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Podobne produkty w kategorii Czytniki kodów kreskowych