• Producent: Produkt polski
  • Kategoria: Dewocjonalia
Różaniec z kamienia półszlachetnego Marmur morski.

Uderzająco błyskotliwy różaniec z półszlachetnego kamienia marmur morski wytworzony na łańcuszku. Cięższa wersja różańca jest jednocześnie nad wyraz subtelna, a to za sprawą szczególnej barwy kamienia. Wzór zwieńczony został lubianym dziś medalikiem świętego Benedykta – patrona śmierci, Europy, egzorcystów, wspomożyciela i wzoru do naśladowania. Na medalu widnieje silna modlitwa-egzorcyzm: „Idź precz szatanie, nie Kuś mnie do próżności, złe jest to, co podsuwasz, sam pij swoją truciznę", a także słowo dewiza zakonu św. Benedykta „Pax" – pomieszczenie.

unikatowy wzór różańca zwieńczony jest krzyżem benedyktyńskim wykorzystywanym do oddalenia duchowych i cielesnych niebezpieczeństw.

Marmur jest kamieniem składającym się najczęściej z transparentnego kalcytu bądź dolomitu. To skała metamorficzna powstała z przeobrażenia wapieni. Może być barwiona, dzięki temu użytkowana w szeroko pojętej produkcji biżuterii. Występuje we Włoszech, Indiach, Chinach i Hiszpanii.

Różaniec z marmurowych koralików w morskiej kolorystyce stanowi wytworny podarunek religijny. Do kupienia w zestawie z przezroczystym pudełeczkiem. Wydobywaj ręce i módl się do Maryi,dostać nieszablonowe łaski. „Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty pomiędzy niewiastami (...)".

Wszystkie części włoskiej produkcji
Długość różańca: 54cm
Koralik: 8mm
Długość krzyżyka: 4cm
Średnica medalika: 1,5cm

Podobne produkty w kategorii Dewocjonalia