• Producent: Produkt polski
  • Kategoria: Dewocjonalia
Różaniec z kamienia półszlachetnego Opal.

Różaniec z półszlachetnego kamienia opal tworzony na łańcuszku. Bardzo ładny różaniec z opalizujących koralików jest wzorem z medalem świętego Benedykta, wykorzystanego jako łącznik. Posiada także benedyktyński krzyż pomocny w oddaleniu wszelkiego, co pochodzi od szatana. Medalik świętego Benedykta nie powinien być jednak traktowany jak amulet czy talizman. Na jego rewersie znajduje się egzorcyzm: „Idź precz szatanie, nie Kuś mnie do próżności, złe jest to, co podsuwasz, sam pij swoją truciznę". Stanowi on jednak drogę innowacyjnania wiernych, a nie słowa mające moc. Cięższa wersja różańca z spektakularnych koralików z kamienia opal jest z uwagi na ich szczególną barwę zarazem wyjątkowo finezyjnym wzorem.

Opal to kamień z grupy krzemianów. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa opallios, co oznacza widzieć zmianę barwy. Kamień przybierać może niemal wszystkie odcienie kolorów. Opal występuje w Australii, Meksyku, Brazylii oraz w Polsce (Dolny Śląsk).

Różaniec z mlecznobiałych opali z tęczowymi refleksami do kupienia w komplecie z klarownym wykwintnym pudełeczkiem. Szczególny wzór różańca, który można wybrać jako upominek religijny. Zapraszaj do modlitwy różańcowej bliskie osoby. Módlcie się: „Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami (...)".

Wszystkie części włoskiej produkcji
Długość różańca: 54cm
Koralik: 8mm
Długość krzyżyka: 4cm
Średnica medalika: 1,5cm

Podobne produkty w kategorii Dewocjonalia