Radaway drzwi wnękowe almatea dwj 120 lewe, szkło przejrzyste wys. 195 cm. 31402-01-01n Ocena produktu:

od 1595,00 PLN

 • Producent: Radaway
 • Kategoria: Drzwi prysznicowe
 • Strona: lewa
Oferty (2)
Opis produktu
Kliknij i zobacz naszą firmę:

ALMATEA DWJ

Kabiny Almatea zaprojektowane pozostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach szanujących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana została poprzez połączenie obfitych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest wielkie i komfortowe. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (w trakcie otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie oraz uniemożliwia niszczeniu listwy pod brodzikiem. Konstrukcja zawiasów, a także profili przyściennych powoduje, że kabinę łatwo można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są powłoką Easy Clean, która zapobiega osadzaniu się kamienia i innych skażeń na szybie. Szczelność kabiny gwarantują uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki temu prezentują się one prawidłowo na niskich brodzikach lub zamontowane bezpośrednio na podłodze.

mocne strony kabiny Almatea DWJ:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz wyprodukowane z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i zagwarantuje cichą i niezawodną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • gustowne chromowane detale

 • Usługa
  sprawdź WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, nawet najszczególniej nietypowy projekt wnętrza jest realny do zrealizowania
 • powłoka Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed skażeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości

 • produkt dostępny w wariantach szkła – krystalicznym, brązowym, grafitowym, Pixarena, intimato, UltraClear i satynowym.
 • Tę kabinę można zamontować równocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze
 • Istnieje możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Almatea DWJ

drzwi 120 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Wykorzystywana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean wydajną i długookresową ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean wytwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków przemywających sprawność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło klarowne - kanon

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas wymagania na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

Pixarena

(Czas wymagania na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

Szkło Brązowe

(Czas wymogi na kabinę wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z powłoką ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – efektowne na za każdym razem

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i lśniące przy minimalnym czyszczeniu.

opatentowany proces produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powłoki będącej nierozdzielną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie uniemożliwia korozji chemicznej. O dużo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości przez cały okres użytkowania. warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy dokumentem.

 • Aby w pełni radować się walorami powłoki ShowerGuard wystarczy po kąpieli spłukać szkło wodą,polikwidować z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia starczy miękka ściereczka albo mokra gąbka, bez konieczności wykorzystywania środków przemywających,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących, i ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas wymogi na kabinę z warstwą ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to towar o wyjątkowej jasności i transparentności. Świeże warianty tworzyw, wykorzystanych w procesie jego produkcji, rozszerzają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy kolor właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to bardzo widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą klarowność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to nieprzeciętny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także krystaliczności. Kryształowa klarowność i lśnienie bardzo jasnego szkła UltraClear powodują, że jest ono rewelacyjnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych odcieni.

Czas kryteria na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear i powłoką Shower Guard równocześnie!

na ogół produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Podobne produkty w kategorii Drzwi prysznicowe