Radaway drzwi wnękowe carena dwb 90 lewe szkło brązowe wys. 195 cm. 34502-01-08nl Ocena produktu:

od 1868,00 PLN

 • Producent: Radaway
 • Kategoria: Drzwi prysznicowe
 • Strona: lewa
Oferty (2)
Opis produktu
Kliknij i przejrzyj naszą producenta:

CARENA DWB

Carena to kolekcja kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do w środku, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania). W skład kolekcji wchodzą: kabina prostokątna KDJ, drzwi jednoczęściowe DWJ, drzwi DWB składane w systemie 'bi-fold", parawan jednoczęściowy, a także parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest powłoką ochronną Easy Clean, która upraszcza czyszczenie kabiny.

zalety kabiny Carena DWB:
 • Drzwi typu bifold otwierane do we wnętrzu wytwarzane z hartowanego szkła o grubości 6 mm – wychodząc spod prysznica woda spływa wewnątrz kabiny
 • wysmakowane chromowane detale
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezusterkową pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 6 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • warstwa Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości.
 • Usługa
  zobacz WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najistotniej nietypowy projekt wnętrza jest możliwy do zrealizowania.
 • Tę kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które zwiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Carena DWB

drzwi 90 cm

Carena DWB to drzwi wnękowe składne w systemie bi-fold, czyli harmonijkowo do we wnętrzu kabiny.

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Użytkowana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean sprawną i długookresową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean tworzy stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków przemywających sprawność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo zmniejsza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło Brązowe

(Czas oczekiwania na kabinę wynosi 4 tygodnie)

produkt dostępny również w wariantach szkła – transparentnym, grafitowym, satynowym, Pixarena, UltraClear i z powłoką ShowerGuard.

głównie produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (z reguły są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Podobne produkty w kategorii Drzwi prysznicowe