A-data Dysk adata hd650 Ocena produktu:

od 223,83 PLN

oszczędzasz do 32%

  • Producent: A-data
  • Kategoria: Dyski przenośne
  • Pojemność (TB): 4 TB
  • Interfejs pamięci: 3.1
  • Rozmiar: 2.5 "
Oferty (13)
Opis produktu

Dysk HD650 powraca w jeszcze bardziej mocniejszej i pojemniejszej wersji. Jego gumowa, pochłaniająca wstrząsy pokrywa i trójwarstwowa konstrukcja sprawiają, że dysk jest wyjątkowo trwały i jednocześnie atrakcyjny wygląd. Dysk jest oferowany w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym. Objętość sięga do 4 TB, co stanowi przełom dla niezasilanych zewnętrznych dysków twardych! Dzięki szybkościom odczytu i zapisu informacji zgodnych z technologią USB 3.1 i jakości wykonania ADATA, dysk HD650 umożliwia bezpieczne przechowywanie dużych ilości danych.

Designed to Absorb the Hardest Knocks

The triple-layer construction of the HD650 incorporates unique silicone material with exceptional elasticity to provide great shock absorption on all axes.

\większa pojemność pozwala spełniać większą liczbę potrzeb odnośnie przechowywania danych

Wierność przesyłu informacji wzrasta; też wielkość plików nieprzerwanie zwiększa się. Filmy wideo są dostępne w rozdzielczości 4K, a wkrótce będą w 8K. Jeszcze gry są coraz pokaźniejsze i wymagają pojemnych dysków. Nadszedł więc czas na większe dyski twarde. Z dumą demonstrujemy dysk HD650 proponujący pojemność do 4 TB, czyli wyraźnie większą w przypadku zewnętrznych dysków twardych poprzedniej generacji, gwarantujący prędkości odczytu i zapisu danych zgodne z technologią USB 3.1, a wszystko to bez zewnętrznego źródła zasilania.

Podobne produkty w kategorii Dyski przenośne