Farba satynowa łazienka i kuchnia srebrzysta rosa 2 5 l marki Dekoral

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dekoral
  • Kategoria: Farby
  • Kolor: czerwony
Farba DEKORAL z kolekcji ŁAZIENKA&KUCHNIA

artykuł dedykowany przeważnie do korzystania wewnętrznego, w ramach ozdobnego malowania ścian szczególnie narażonych na działanie wilgoci i rozwój grzybów pleśniowych.

Lateksowe farby emulsyjne z serii DEKORAL ŁAZIENKA&KUCHNIA to perfekcyjny wybór jednocześnie do przestrzeni kuchennej,jak i łazienkowej, dający gwarancję specyficznego efektu dzięki bogatej kombinacji kolorów.

mocne strony farby DEKORAL z linii ŁAZIENKA&KUCHNIA
  • dobra mikrowentylacja powierzchni
  • bezproblemowa aplikacja towaru
  • hydrofobowość
  • znakomite krycie powierzchni
  • wysoka odporność na szorowanie
  • Active Protection, czyli inteligentna ochrona przed rozwojem grzybów.

odcień farby DEKORAL z kolekcji ŁAZIENKA&KUCHNIA

DEKORAL ŁAZIENKA&KUCHNIA SREBRZYSTA ROSA:

Srebrzysta rosa to wspomnienie letnich poranków i wczesnojesiennych spacerów. Pomaluj swój dom i poczuj się lepiej przeważnie.

zastosowanie farby DEKORAL z kolekcji ŁAZIENKA&KUCHNIA

Lateksowa farba emulsyjna DEKORAL z serii ŁAZIENKA&KUCHNIA to artykuł dedykowany do malowania ścian i sufitów w środku pomieszczeń stanowczo narażonych na rozwój grzybów pleśniowych i na działanie wilgoci. Dzięki zastosowaniu farby, powłoka jest długotrwale zabezpieczona przed działaniem grzybów i ładnie wykończona – powierzchnia zyskuje satynową warstwę. Zastosowanie wysokogatunkowej dyspersji zezwala na poprawne oddychanie ścian. Dodatkowo stosując towar Dekoral Fashion Diamentowa kolekcja na powierzchni wcześniej pomalowanej farbą z linii ŁAZIENKA&KUCHNIA, zyskuje się niezwyle estetyczny i nieszablonowy efekt srebrnego, złotego, perłowego pyłu.

Kwestie techniczne: DEKORAL z serii ŁAZIENKA&KUCHNIA

Aplikacja:

Metody: pędzel, wałek, natrysk.

Rozcieńczenie: w razie zapotrzebowania rozcieńczyć 5% wodą.

Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie asygnowane do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa aniżeli +5°C i nie wyższa niż +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 70%.

Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy skrupulatnie wymieszać. W zależności od absorpcyjności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy DEKORAL ŁAZIENKA&KUCHNIA przy pomocy pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o istotnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw.

Czas schnięcia: w temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 h. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 2-3 h odstępu czasu.

sprawność: do 14 m2/l przy jednej warstwie.


dane o producencie

DEKORAL to jeden z czołowych producentów na polskim rynku farb. Producent od kilkunastu lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wyznacza trendy, inspiruje i daje wyśmienity przykład, jak w prosty sposób można osiągnąć spektakularne aranżacje w swoim wnętrzu.

Podobne produkty w kategorii Farby