• Producent: Benefitnet (PL)
  • Kategoria: Feromony
  • Pojemność: 30 ml

MAGNETIFICO Pheromone Seduction 30ml for womanKobieca seria specyficznych perfum rozszerzających efektowność seksualną, poczucie własnej wartości i wzbudzających szacunek. Wytworzone w oparciu o formułę AT-SC-R dla pań.specyficzna kompozycja MAGNETIFICO - power of pheromones - dla kobiet została zaprojektowana, by pomóc powiększyć piękność seksualną pań z perspektywy panów.

mieści wyselekcjonowane składniki, które wzmacniają "chemię seksualną". Pachnidła zostały zaprojektowane, by pomóc Ci nie tylko powiększyć seksualną atrakcyjność, ale także dodać pewności siebie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, w szkole lub w trakcie spotkania biznesowego.

Pomogą w dodatku wzmocnić namiętność między parą zakochanych.AT-SC-R FORMULASeria MAGNETIFICO - power of pheromones - ma oryginalną kompozycję, która pozostała opracowana na podstawie AT-SC-R FORMULA for woman.

Jest to nieszablonowe połączenie substancji, które pomagają zwiększyć spektakularność seksualną z punktu widzenia mężczyzn przez ich podświadomość i zmysły. Kompozycja ma na celu pomóc kobietom rozszerzyć ich poczucie własnej wartości i wzbudzać szacunek wśród kobiet jak i mężczyzn.

Pheromone Seduction, Allure i Selection to prawdziwe pachnidła EdP. Oznacza to, że zawierają ponad 15% komponentów zapachowych! Ich wytrzymałość jest naprawdę niesamowita. U konkurencji często możesz przeczytać, iż sprzedają perfumy z feromonami dla pań,na ogół jest to jedynie woda toaletowa (EdT) lub woda kolońska (EdC).

Uważaj na to co kupujesz za swoje pieniądze!Jak zastosować MAGNETIFICO power of pheromones i jak pachnie Pheromone Seduction?Używasz ich jak tradycyjnych perfum na szyję, dekolt lub ubranie. Progresywny, szykowny, bardzo kobiecy i jednocześnie ostry aromat o konkretnie kwiatowej aurze.

Uwalniające się nuty paczuli i wanilii z pozostałymi akordami tworzą pociągający i zniewalający zapach, któremu nie oprze się żaden pan. Rodzaj: owocowo - cyprysowyGłowa: bergamotka, pomarańcza, czarna porzeczkaSerce: róża / jaśmin, konwalia, śliwkaBaza: drewno cedrowe / bursztyn, paczula, wanilia / piżmo...

Podobne produkty w kategorii Feromony