Feromony love and desire dla kobiet 100 ml 180255 marki Shs Ocena produktu:

od 118,90 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: SHS
  • Kategoria: Feromony
  • Pojemność: 100 ml
Oferty (2)
Opis produktu

Love & Desire dla niej - Feromony z Perfumami

Każdy człowiek poszukuje kontaktu i bliższych relacji z innymi ludźmi, ale nie każdy wie jak rozpocząć rozmowę, czy po prostu spodobać się innym. Nie każdy też wie, iż na spektakularność wpływa nie tylko wygląd, ale też indywidualny zapach. To właśnie on wysyła nam pierwsze sygnały o zamiarach drugiej osoby. Jeśli więc jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie!

nie ma znaczenia czy masz stałego partnera czy właśnie poszukujesz nowych znajomości, albo chcesz po prostu ulepszony kontakt z ludźmi, ponieważ feromony działają na każdego.


Chcesz poczuć różnicę? sprawdź to!

Feromony działają na każdego, ponieważ są naturalną drogą komunikacji niewerbalnej pomiędzy ludźmi. Każdy z nas generuje swój jednostkowy zapach, lecz w odpowiednim natężeniu działa on mocniej albo słabiej. Nasze feromony podkreślą Twój zapach sprawiając, że ludzie zaczną zwracać na Ciebie obszerniejszą uwagę, będą bardziej Cię lubić i szanować. Wzniecą pobudzenie seksualne u partnerów podkręcając atmosferę do granic możliwości.


Love & Desire

Feromony to substancje wykonane przez nasze ciało, odbierane poprzez receptory znajdujące się w nosie. Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonu. Feromony Love & Desire jako jedyne na świecie mają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Dzięki temu są bardziej sprawne!


sprawdźmy, za co odpowiedzialne są 4 elementy feromonów LOVE&DESIRE:

Androstenol - młodzieńcze zaloty Jest wyprodukowany w okresie dojrzewania i ma wyjątkowo silne działanie. Jego poziom jest z zasady wyższy u pań dominujących. Wpływa na wzbudzenie błyskotliwości u panów jak i u innych pań i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są nad wyraz wyczuleni na jego zapach.

Androstenon - dominujący autorytet To zapach stworzony zwykle poprzez kobiety dominujące. Zapach ten informuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi panów i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach wielkiej rywalizacji posiadają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Użycie androstenonu w Love&Desire nad wyraz wpływa na powodzenie u mężczyzn.

Androsteron - wzmocnienie autorytetu To najbardziej damski ze wszystkich komponentów. Powoduje efekt dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, wytwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.

Androstadienon - przyciąganie uwagi "Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u panów. Mnóstwo badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na aktywność mózgu mężczyzn. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastroju.


Dlaczego produkty Love & Desire są najskuteczniejsze?

Pociąg seksualny osiągnąć można dzięki zaimplementowaniu produktów opartych na pojedynczym feromonie. Jednak badania wykazały, że za urok osobisty nie jest odpowiedzialny wyłącznie jeden składnik. Aby w naturalny sposób przyciągnąć inne osoby, udoskonalonym rozwiązaniem staje się jednoczesne użycie wielu feromonów. Produkty Love & Desire, których składnikami jest sporo feromonów nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego,ponadto tworzą pozytywną aurę wokół osoby, która ich użyła. Ma ona wpływ na sposób odbioru jednocześnie wśród obcych, jak i znajomych.

Feromony Love & Desire oparte na wielu składnikach wykorzystywane są ze perfekcyjnym wynikiem poprzez bizneswoman w czasie negocjacji. Sprzedawcy zauważyli wyraźną poprawę w sprzedaży swoich produktów, kelnerki dostają więcej napiwków. Optymalne wyważenie poszczególnych feromonów w produktach Love & Desire wpływa na potężną zmianę w osobie, z którą rozmawiasz. Androstenon wpływa na podkreślenie kobiecości oraz seksualności. Dodatek androstenolu oraz androsteronu sprawia, że ludzie postrzegają Cię jako osobę godną zaufania i serdeczną.

stosowane przez sprzedawców i negocjatorów!


Jak pachnie Love & Desire dla kobiet?

To zmysłowy, owocowo - kwiatowy zapach dla zasadniczych, niezależnych, mających swój styl kobiet, które wiedzą czego chcą, i nie wahają się po to sięgnąć. To wyjątkowo żeński zapach: seksowny, wyrafinowany, silny, gorący, agresywny i niepokorny. To prowokacja, fascynacja, namiętność...ale nigdy obojętność.

Na zapach składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe, wanilia. Asygnowany dla kobiet w każdym wieku.


PAMIĘTAJ!

nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy w dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu mogą zrobić wrażenie na każdym. Popraw swoje relacje z ludźmi z pracy, rozbudź swoje życie towarzyskie i seksualne!


Dlaczego nasi kupujący są zawsze zadowoleni?

Jesteśmy dyskretni i dbamy o zapotrzebowania naszych klientów. Nasze produkty posiadają wszelkie atesty, dlatego nasi konsumenci mają pewność, że zakupione produkty są bezpieczne i oryginalne.

produkt dedykowany dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Podobne produkty w kategorii Feromony