Love&Desire Feromone for Men Woda toaletowa z feromonami dla mężczyzn 100 ml Ocena produktu:

od 92,50 PLN

oszczędzasz do 22%

  • Producent: SHS
  • Kategoria: Feromony
  • Pojemność: 100 ml
Oferty (3)
Opis produktu

Jak działają feromony Love & Desire? Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam aromat Love & Desire jest wyjątkowo męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich.

Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli: chcesz poflirtować szukasz na stałe drugiej połówki poszukujesz nowych znajomości chcesz udoskonalony kontakt z ludźmi, których już znasz, np.

w miejscu pracy itp. Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie! Feromony Love & Desire pomogą Ci: wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji zwrócić na siebie pokaźniejszą uwagę zyskać szacunek i sympatię otoczenia poczuć się bardziej męsko w swej skórze Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz ciekawą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę albo do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, iż żadna Ci nie odmówi! Ta wyśmienita receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie. Love & Desire – oryginalna, skuteczna mieszanka 4 feromonów Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne komponenty: androsteron i androstadienon. Formuła ta została wykonana specjalnie po to, aby zapewnić Ci maksymalne efekty. Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony Takiej formuły próżno szukać na rynku.

Tylko nasze feromony Love & Desire posiadają czteroskładnikowe, specyficzne połączenie części. Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest produkowany poprzez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma nad wyraz silne działanie.

Jego poziom jest przede wszystkim wyższy u panów dominujących. Wpływa na wzbudzenie piękności u pań, jak i u panów, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są stanowczo wyczulone na jego aromat.

Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania.

Mężczyźni przebywający w warunkach sporej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a choćby więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.

Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najistotniej męski ze wszystkich elementów. Powoduje uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, generujejąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.

Androstadienon – sprawi, iż przyciągniesz uwagę pań „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u pań. Mnóstwo badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u pań.

Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co interesujące, zapach ten może także łagodzić u pań skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, ulepszając ich nastawienie, a także wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane. Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn? To energetyzujący świeży aromat, przepełniony życiem i wolnością.

Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się unikatowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

wykorzystywanie: Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi aromatami. PAMIĘTAJ! nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, uwielbiasz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o przypasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne. Ostrzeżenie: Jest to produkt przeznaczony jedynie dla osób dorosłych.

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Podobne produkty w kategorii Feromony