FOTEL DLA GRACZA GENESIS NITRO 550 BLACK-GREEN, 1_618119 Ocena produktu:

od 619,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Genesis
  • Kategoria: Fotele gamingowe
Oferty (3)
Opis produktu
Opis
Opis towaru
GENESIS NITRO 550 FOTEL WYTRAWNEGO GRACZA

Komfort podczas gry często przekłada się bezpośrednio na efekty rozgrywki. Wielogodzinne emocjonujące rozgrywki mogą być pokaźnym obciążeniem dla gracza, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swojego ciała.
Pierwszym krokiem powinno być zabezpieczenie kręgosłupa, a to najłatwiej osiągnąć inwestując w korzystny, odpowiednio wyprofilowany fotel dla graczy. Genesis Nitro 550 to gwarancja nowej siły napędowej dla każdego wytrawnego gracza.

MOC CZERPANA Z TRWAŁOŚCI

Szkielet fotela Nitro 550 został wykonany z wysokiej jakości trwałego metalu. Takie wykonanie ramy zapewnia jej dużą wytrzymałość na uszkodzenia i sprawia, że żywotność fotela jest wyjątkowo długa.
w dodatku w konstrukcji zastosowano podnośnik gazowy 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Dzięki tym rozwiązaniom fotel Genesis jest bardzo prawidłowym wyborem dla niemal każdego gracza.

FUNKCJONALNOŚCI

Połączenie wysokiego komfortu z wieloma funkcjonalnościami, to podstawa atrybuty fotela Nitro 550. Artykuł oferuje regulację wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm oraz wysokości podpórek dla dłoni. Inną niebanalną funkcjonalnością jest modny ostatnio tryb bujania.
na dodatek fotel Nitro550 ma regulowany kąt nachylenia oparcia, który docenią zwłaszcza gracze, którzy potrzebują czasem odpoczynku (drzemki) w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Oparcie można opuścić w zakresie od 90 do aż 180 stopni, względem powierzchni siedziska.

wygodnE WYKOŃCZENIE

Fotel Nitro 550 ma miękkie obicie wypełnione wysokiej jakości miękką pianką o grubości 4 cm na oparciu i 7 cm na siedzisku. Dodatkowo równocześnie siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób aby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego wytrzymałego nylonowego materiału w przedniej części, z wysokiej jakości skórą naturalną z tyłu.
Dodatkowym elementem fotela są dwie miękkie poduszki, jedna jako zagłówek oraz druga z paskami umożliwiającymi regulację wysokości, dzięki czemu możemy nią podeprzeć wybrany przez nas odcinek kręgosłupa, zwiększając naszą wygodę.

DBAŁOŚĆ O detale

Tron prawdziwego gracza musi się korzystnie prezentować. Genesis Nitro 550 jest dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarno – czerwonej i czarno – niebieskiej, czarno - zielonym oraz czarnym.
Taki wybór odcieni połączony ze skórzanymi obszyciami i skórzanym tyłem w stylu black carbon, nadają fotelowi agresywnego, gamingowego charakteru. Z Nitro 550 wyróżnisz się na każdym LANie czy turnieju!
GENESIS NITRO 550 FOTEL WYTRAWNEGO GRACZA

Komfort w trakcie gry często przekłada się bezpośrednio na efekty rozgrywki. Wielogodzinne emocjonujące rozgrywki mogą być wielkim obciążeniem dla gracza, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swojego ciała.
Pierwszym krokiem powinno być zabezpieczenie kręgosłupa, a to najłatwiej osiągnąć inwestując w dobry, stosownie wyprofilowany fotel dla graczy. Genesis Nitro 550 to gwarancja nowej siły napędowej dla każdego wytrawnego gracza.

MOC CZERPANA Z TRWAŁOŚCI

Szkielet fotela Nitro 550 został wykonany z wysokiej jakości trwałego metalu. Takie wykonanie ramy gwarantuje jej dużą niepodatność na uszkodzenia i sprawia, iż żywotność fotela jest bardzo długa.
na dodatek w konstrukcji użyto podnośnik gazowy 4 klasy, co zezwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Dzięki tym rozwiązaniom fotel Genesis jest bardzo dobrym wyborem dla niemal każdego gracza.

FUNKCJONALNOŚCI

Połączenie wysokiego komfortu z wieloma funkcjonalnościami, to podstawa cechy fotela Nitro 550. Artykuł proponuje regulację wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm, a także wysokości podpórek dla dłoni. Inną atrakcyjną funkcjonalnością jest modny ostatnio tryb bujania.
na dodatek fotel Nitro550 ma dostosowywany kąt nachylenia oparcia, który docenią zwłaszcza gracze, którzy potrzebują czasem odpoczynku (drzemki) w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Oparcie można opuścić w zakresie od 90 do aż 180 stopni, względem powierzchni siedziska.

komfortowE WYKOŃCZENIE

Fotel Nitro 550 posiada miękkie obicie wypełnione wysokiej jakości miękką pianką o grubości 4 cm na oparciu oraz 7 cm na siedzisku. W dodatku równocześnie siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób aby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego wytrzymałego nylonowego materiału w przedniej części, z wysokiej jakości skórą organiczną z tyłu.
Dodatkowym elementem fotela są dwie miękkie poduszki, jedna jako zagłówek, a także druga z paskami umożliwiającymi regulację wysokości, dzięki temu możemy nią podeprzeć wybrany przez nas odcinek kręgosłupa, rozszerzając naszą wygodę.

DBAŁOŚĆ O szczegóły

Tron prawdziwego gracza musi się dobrze prezentować. Genesis Nitro 550 jest dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarno – czerwonej i czarno – niebieskiej, czarno - zielonym oraz czarnym.
Taki dobór kolorów połączony ze skórzanymi obszyciami i skórzanym tyłem w stylu black carbon, nadają fotelowi agresywnego, gamingowego charakteru. Z Nitro 550 wyróżnisz się na każdym LANie czy turnieju!
Specyfikacja techniczna produkt
firma
Kod producenta
NFG-0907
EAN
5901969407426
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-zielony
Skóra organiczna
Nylon
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
150
wymiary
Wysokość siedziska [cm]
38 - 46
Szerokość [cm]
55
Głębokość [cm]
50
Waga [kg]
16
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna towar
firma
Kod producenta
NFG-0907
EAN
5901969407426
informacje Podstawowe
Kolor
Czarno-zielony
Skóra naturalna
Nylon
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
150
rozmiary
Wysokość siedziska [cm]
38 - 46
Szerokość [cm]
55
Głębokość [cm]
50
Waga [kg]
16

Podobne produkty w kategorii Fotele gamingowe