• Producent: Klarstein
  • Kategoria: Frytownice gastronomiczne

QuickPro XXL 3000 firmy Klarstein to wygodna frytownica domowa spełniająca wszystkie oczekiwania smażenia w gorącym oleju. Płynnie dostosowywana moc 3000 W frytownicy zamienia pokrojone ziemniaki w chrupiące frytki albo zimne kawałki ryby w gorące, chrupiące kawałki.

Wanna do smażenia o objętości 5 litrów pomieści nawet duże ilości środków spożywczych i usmaży, dzięki temu otrzymamy chrupiące smakołyki. W jednym procesie możemy przygotować 1,5 kg frytek lub innych smakołyków, co jest stanowczo praktyczne w sytuacji pokaźniejszych rodzin, w akademiku, przy cateringu lub w barach.

Frytownica QuickPro XXL 3000 posiada także różne kosze do smażenia. Do wyboru jest jeden wielki i dwa drobne – można przygotować jeden obfity posiłek albo dwa niepokaźne. Dwa proste regulatory obrotowe służą do obsługi frytownicy firmy Klarstein: Jednym można wybrać temperaturę maksymalnie do 190°C, podczas gdy drugi umożliwia ustawienie timera do 30 minut, tak iż każdy środek spożywczy będzie smażony we właściwej temperaturze i poprzez stosowny czas.

profesjonalny jest także system grzejny ze strefą zimną. Uniemożliwia to temu, żeby nic, co wypadnie z wanny do smażenia, nie uległo spaleniu. Nakładana pokrywa z wziernikiem zapobiega pryskaniu gorącego oleju podczas smażenia i zezwala na wgląd w proces smażenia.

Po zakończeniu pracy frytownicę można rozłożyć i prosto oczyścić. Po nałożeniu pokrywy olej do smażenia można nawet pozostawić w urządzeniu. Schowek na kabel z tyłu elementu cieplnego usprawnia składowanie urządzenia.

pokrywa ze szczotkowanej stali szlachetnej frytownicy QuickPro XXL 3000 marki Klarstein przyciągnie wzrok w każdej kuchni.

Podobne produkty w kategorii Frytownice gastronomiczne