• Producent: MUTANT
  • Kategoria: Gainery
  • Wielkość opakowania: 6800 g
  • Smak: waniliowy

Mutant Mass środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców.

mieści substancje słodzące

Smak Vanilla Ice ream

MUTANT MASS jest z pewnością najmocniej kompletnym i produktywnym gainerem na masę. Jeżeli chodzi o jakość i pakowanie na masę, kulturyści na całym świecie polegają na Mutant Mass. Po latach nieustających badań i rozwoju, Mutant Mass został opracowany specjalnie z myślą o jednym celu - by pomóc Ci prędko przybrać mega masę.

Każda porcja Mutant Mass dostarcza 56g aż 6 rodzajów białek o rozmaitym czasie wchłaniania. Oryginalna mieszanka białek występująca w Mutant Mass dostarcza organizmowi 6 kompletnych źródeł białka, co zagwarantuje natychmiastowy i długotrwały wzrost syntezy białek. Kiedy zwiążesz moc białek z innymi składnikami anabolicznymi znalezionych w Mutant Mass, masz ostateczny przepis na prędkie zyski masy mięśniowej.

Sposób spożycia:

4 miarki (280g) zmieszać z 750-1000ml zimnej wody i wypić po treningu. Zalecane jest rozbicie porcji dziennej na 2-3 mniejsze i picie ich w ciągu dnia.

elementy alergenne: może zawierać jaja, pszenicę, orzeszki ziemne i orzechy.

Podobne produkty w kategorii Gainery