• Producent: LOGITECH
  • Kategoria: Gamepady
  • Platforma: PC
  • Łączność: przewodowy
  • Kolor: czarny

OBSŁUGA WIELU GIERGraj w hity i klasyczne gryMożesz grać w gry przeniesione z konsoli z ich trybem sterowania albo przyjąć bardziej zrelaksowaną pozycję podczas zabawy w grach komputerowych. Kontroler F310 zagwarantuje prostą konfigurację i obsługę w ulubionych grach dzięki trybom XInput/DirectInput — są to dwa najpopularniejsze standardy wejściowe.

STEAM BIG PICTUREGraj na telewizorzeSparuj kontroler F310 z interfejsem Big Picture i korzystaj z serwisu Steam, oglądaj zasoby Internetu, graj w gry i wykonuj inne funkcje, siedząc na wygodnej kanapie.

Przenieś całą bibliotekę gier Steam do salonu, chwyć kontroler F310, usiądź wygodnie i zacznij się bawić. ZNANY UKŁAD KONSOLIWeź do ręki i grajZnajomy układ pozwala intuicyjnie wykonywać wszystkie działania.

Możesz natychmiast rozpocząć rozgrywkę. Kontroler F310 został zaprojektowany pod kątem sterowania przypominającego konsole, a obudowa wywodząca się z klasycznej konstrukcji sprawia,pasuje do ręki jak rękawiczka.

nieszablonowA KONSOLA D-PAD Z 4 PRZEŁĄCZNIKAMIWyjątkowa konsola D-pad z 4 przełącznikamiStandardowe konsole D-pad spoczywają na pojedynczym punkcie obrotowym, co powoduje nieprecyzyjne sterowanie. Nasza konsola D-pad przesuwa się na czterech oddzielnych przełącznikach, aby zapewnić udoskonaloną reakcję i sprzężenie zwrotne.

DZIAŁA Z TELEWIZOREM Z SYSTEMEM ANDROIDNasze kontrolery do gier doskonale działają z telewizorami firmy Sony z systemem Android™. Po ustawieniu przełącznika kontrolera w tryb XID układ przycisków w stylu konsoli zapewni Ci przewagę w trakcie walki z innymi.

Gładkie krzywizny i gumowe uchwyty o naturalnych konturach pozwalają prowadzić długie sesje grania w komfortowych warunkach. Standardowe komponenty sterujące telewizora z systemem Android — dostępne poprzez przycisk z logo firmy Logitech w połączeniu z przyciskiem Wstecz na kontrolerze do gier — umożliwiają płynną nawigację po telewizorze.

Podobne produkty w kategorii Gamepady