Media-tech corsair ii gamepad cyfrowo-analagowy z ekeftem vibration force zgodny z pc (5900882855802)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Media-Tech
  • Kategoria: Gamepady
  • Platforma: PC
  • Kolor: czarny
Gamepad MT1507K do PC
Vibration ForceGamepad cyfrowo analogowy z rezultatem VIBRATION FORCE zgodny z PCKażdy, kto choć raz w życiu grał wie, że w walce o zwycięstwo liczą się nie tylko umiejętności, ale także staranne narzędzia. Firma Media-Tech przygotowała propozycję niebanalnego kontrolera dla użytkowników komputerów PC ceniących korzystać z tego typu sprzętów.

CORSAIR II MT1507K to korzystnie wyprofilowany, ergonomiczny gamepad, którego podstawowym zadaniem jest zapewnienie maksymalnej wygody podczas gry.

odpowiednio rozmieszczone przyciski w połączeniu z wysoką precyzją działania pada powodują, że będziesz miał pełną kontrolę nad całą akcją. Dokładnie zestrojone analogowe i cyfrowe przyciski, a także analogowe manipulatory zezwalają na pewną kontrolę ruchów w grach. Dodatkowym plusem są gumowane manipulatory, które zapobiegną zsuwaniu się z nich palców, co docenią równocześnie początkujący, jak i innowacyjni gracze.

ponadto CORSAIR II proponuje dwa tryby autofire. Użyta funkcja VIBRATION FORCE dodaje realizmu w grach.dane technologiczne:
- Gamepad z wibracjami dla komputerów PC
- praktyczny kształt
- 2 tryby pracy: analogowy/cyfrowy
- 8-kierunkowy niezależny krzyżak
- 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach)
- Silniki wibracyjne zapewniające efekt wibracji VIBRATION FORCE
- nieskomplikowana instalacja
- Interfejs USB
- Zgodność z Windows XP/Vista 32/64, Win7 32/64

wartość dotyczy jednej sztuki

Podobne produkty w kategorii Gamepady