Garaż z windą 3 poziomy, WAD-50310 Ocena produktu:

od 74,10 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: WADER
  • Kategoria: Garaże
Oferty (4)
Opis produktu

Wader Garaż Z Windą 3 stopnie + 2 samochody 50310

Fabryka Zabawek WADER jest obecna na rynku od ponad 27 lat. Firma należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa nienaturalnego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Zabawki nie tylko są kolorowe, poręczne, trwałe i bezpieczne,typowo mają elementy edukacyjne. Najwyższą jakość zabawki zawdzięczają używaniem do produkcji wyłącznie najlepszych ascetycznców, barwników i innych oraz nowoczesnych sprzętów i technice.

3 poziomowy garaż z windą to nadzwyczajna propozycja dla chłopców od firmy Wader.

Jest to jedna z tych zabawek do których maluch z ochotą powraca, bo daje ona niemało możliwości kreatywnej zabawy. Zestaw wyekwipowany jest w elementy dróg o długości 2,3 metra oraz windę, która przewiezie samochodziki na drugi i trzeci poziom.

Na każdym poziomie, znajduje się parking dla samochodzików, na dole dodatkowo są wjazdy i wyjazdy. Do zestawu dołączono dwa samochodziki, komponenty ogrodzenia oraz figurki drzew.

Zbudowana budowa jest zrównoważona i potężna, wykonana z prawidłowej jakości materiału. Dzieci mogą parkować samochody, bawić się w wyścigi, zjeżdżać po krętych zjazdach czy wjeżdżać i zjeżdżać windą.

3-poziomowy garaż z windą zapewni każdemu dziecku godziny fascynującej zabawy, ponadto wpływa na jego wyobraźnię i kreatywność. Pakiet angażuje do atrakcyjnej i twórczej zabawy, też zespołowej.

Zabawka z kolekcji Garage asygnowana jest dla dzieci w wieku 1+

Zabawkę można zespalać z pozostałymi zestawami z kolekcji Garage (oprócz artykułu o nr. 50400), Kid Cars Series i Kid Cars 3d.

  • Długość toru: 2,3 m
  • poziomy: 3
  • Autka: 2
  • rozmiar opakowania: 59 cm x 39,5 cm x 15 cm
  • wymiar po rozłożeniu: 34 cm x 57 cm
  • Kod EAN: 5900694503106

Układ barw zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

Modele autek załączone są losowo.

OSTRZEŻENIE!Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe części.Niebezpieczeństwo zadławienia.Nie wkładać do ust.Opakowanie jest nierozłączną częścią zabawki.Proszę wyeliminować zbędne elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku.Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technologicznych.Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. Z o.o. Ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA.

Podobne produkty w kategorii Garaże