• Producent: Foxgames
  • Kategoria: Gry karciane

Komiks paragrafowy Zombie
Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i stwarza własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się między ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.
Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, iż istnieje niemało sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem też sporo zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać mnóstwo razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, doskonała kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Zombie
Miasto zostało zaatakowane poprzez krwiożercze zombie! wyłącznie ucieczka gwarantuje przeżycie.
Niech jednak nikogo nie zmyli tytuł książki choć krew leje się tutaj strumieniami, brutalność jest karykaturalna, a Zombie to przygoda dedykowana dla wszystkich graczy.
W tym komiksie do wyboru mamy dwie postacie, posiadające jeden cel i dwie odmienne ścieżki przygody. Judy stara się wydostać z miasta, aby znaleźć pomoc wśród żołnierzy, natomiast Ben, który został już ugryziony i zainfekowany ucieka przed wojskiem.
w trakcie gry dojdzie do wielu interesujących konfrontacji, a mechanika zaoferuje możliwość stworzenia własnej drużyny. Czeka na Was przygoda pełna akcji, dużo wspaniałego humoru, a także zombie... Masy zombie.

Podobne produkty w kategorii Gry karciane