Foxgames . atak zombie - gra planszowa Ocena produktu:

od 93,12 PLN

oszczędzasz do 38%

  • Producent: Foxgames
  • Kategoria: Gry planszowe
Oferty (3)
Opis produktu

Atak Zombie

Nieznany wirus zaatakował ludzi, przemieniając większość z nich w zombie. Nie ma czasu na robienie zapasów i długie przygotowania do ucieczki. Każdy może jedynie to, co ma pod ręką. Chcąc przeżyć, musicie schronić się w jednej z podmiejskich lokacji i odpierać kolejne fale żywych trupów aż do nadejścia pomocy.
Już dzisiaj wiadomo, iż nie zdołają uratować wszelkich, a wyłącznie najsilniejsze i najlepiej dobrane do przetrwania grupy.
Nowego świata nie mogą tworzyć mięczaki.

Celem gry jest przetrwanie 15 dni (15 tur gry). Każdy gracz ma do dyspozycji swoją własną siedzibę, którą będzie umacniał na wypadek ataku zombie. Będzie także przyjmował i dbał o ludzi w niej obecnych: zapewniał im jedzenie oraz leki i wyposażał ich w broń do walki z zombie i paliwo do wypraw do miasta.
niemało działań realizowanych poprzez ludzi będzie przyciągać zombie do siedzib graczy, a zatem z każdą chwilą wokół siedzib będzie przybywało coraz więcej żywych trupów.
W nocy, na koniec każdej tury gry zombie będą próbowały wedrzeć się do siedzib i dopiero wtedy gracze będą mogli sprawdzić, czy naprawdę przemyśleli swe strategię obrony. Zombie nie wybaczają pomyłek
Gracz, który po 15 turach będzie posiadał najwięcej ludzi i towarów, a także najlepiej wzmocnioną siedzibę, zostanie uratowany przez wojsko i wygra grę.

zobacz, czy jesteś na tyle twardy i sprytny, aby przeżyć apokalipsę zombie.


Akcesoria w pakiecie

- 1 plansza miasta
- 4 plansze siedzib graczy
- 1 kostka czterościenna
- 100 żetonów (25 żetonów paliwa, 25 żetonów amunicji, 25 żetonów leków, 25 żetonów żywności)
- 32 żetony beczek
- 80 żetonów zombie
- 32 drewniane pionki ludzi (po 8 w 4 kolorach)
- 36 kart wydarzeń
- 40 kart znalezisk
- 1 wyraźnik gracza początkującego
- 1 istotnik tury
- 1 istotnik dynamiczności zombie
- 4 karty pomocy dla graczy (ściągawki)
- Instrukcja gry

Podobne produkty w kategorii Gry planszowe