Popcoolturowy quizz marki Foxgames Ocena produktu:

od 47,40 PLN

oszczędzasz do 57%

  • Producent: FoxGames
  • Kategoria: Gry planszowe
Oferty (4)
Opis produktu
popCOOLturowy Quizz Przekonaj się, jak efektywny jest Twój umysł! Podejmij wyzwanie i zmierz się z serią zaskakujących pytań!
błyskawicznie myślisz, masz intuicję, a Twoja głowa to ogromna baza informacji? Masz ochotę przetestować jej zasoby i sprawdzić, jak bardzo ufasz swej wiedzy? W takim razie popCOOLturowy QUIZ jest właśnie dla Ciebie!
Jeśli chcesz wygrać, po prostu udziel jak najwięcej poprawnych odpowiedzi, ani na chwilę nie trwoniąc pewności siebie. Pamiętaj jednak, że ta gra jest niemałym wyzwaniem, więc korzystnie się zastanów, zanim odpowiesz na pytania o Chucka Norrisa, Star Trek czy YouTube.
Przekonasz się, iż popCOOLturowy QUIZ to jedna duża niespodzianka.
Przebieg gry jest prosty. Jeden z graczy zadaje pytanie, a pozostali gracze wszyscy równocześnie udzielają na nie odpowiedzi, układając przed sobą dwa rodzaje żetonów. Jeden z nich posiada odpowiedź, a drugi przedstawia, jak nad wyraz gracz jest swojej odpowiedzi pewny to właśnie od tych żetonów zależy, z jakim konsekwencją zakończy się grę.
EAN: 5907078169347
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 9347
Nr katalogowy: 9347
firma: Brak
wariant: Rodzinne i towarzyskie
ilość graczy: 2 - 5
Czas gry: 30 min
Wersja językowa: Polska
wymagania wiekowe: od 12 lat
Płeć: Dziewczynki i chłopcy
Akcesoria w komplecie: 202 karty z pytaniami 24 żetony z odpowiedziami A, B, a także C (w 8 kolorach) 64 żetony obstawiania o wartościach od 1 do 8 (w 8 kolorach) Kostka Instrukcja

Podobne produkty w kategorii Gry planszowe