Darksiders 3 (PS4) Ocena produktu:

od 139,99 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: THQ
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja językowa: polska
Oferty (3)
Opis produktu

Darksiders III Wróć na apokaliptyczną Ziemię w Darksiders III, grze akcji rodzaju hack’n’slash, w której gracze wcielą się w Furię, żeby dopaść i pozbyć się Siedmiu Śmiertelnych Grzechów. Najbardziej nieprzewidywalna i tajemnicza z Czterech Jeźdźców, Furia musi podołać tam, gdzie wielu z nich poniosło porażkę – przywrócić równowagę siłom, które obecnie niszczą Ziemię.

Darksiders III to długo oczekiwany, trzeci rozdział wysoko ocenianej serii Darksiders. Parametry gry: Graj jako Furia – mag, która polega na sile swego bicza i zaklęć, by przywrócić równowagę pomiędzy dobrem a złem na Ziemi.

Wykorzystaj magię Furii, aby wyzwolić jej rozmaite formy – każda z nich daje jej dostęp do nowych broni, ruchów i umiejętności. Odkryj otwarty, żywy świat gry, w którym Furia przemieszcza się między różnorodnymi środowiskami, żeby odkryć ich tajemnice i rozwinąć historię.

Pokonaj Siedem Grzechów Śmiertelnych i ich sługi, które sięgają od mistycznych stworzeń po zdegenerowane byty. Zachwyć się niepowtarzalnym stylem graficznym Darksiders – rozciągające się post-apokaliptyczne krajobrazy, które przenoszą gracza z wysokości nieba w głąb piekła, zniszczone poprzez wojnę i rozkład, opanowane poprzez naturę…

Podobne produkty w kategorii Gry PlayStation4