Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4) Ocena produktu:

od 226,30 PLN

oszczędzasz do 40%

  • Producent: Ubisoft
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja językowa: polska
Oferty (14)
Opis produktu

zakup w przedsprzedaży Zamów grę GHOST RECON BREAKPOINT w przedsprzedaży i zyskaj bonusy w postaci dostępu do beta testów gry,, a także pakietu Sentinel Corp. Edycja auroa zakup jedną z dwóch wersji powiększonych – Auroa albo Ultimate i wejdź do gry z specyficzną zawartością.

Edycja Auroa posiada kopie gry, zestaw bonusowy Sacred Land. Akcja Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, zachwycającym graficznie otwartym świecie, w którą zagrasz solo lub w czteroosobowym trybie współpracy.

Będzie ciężko Mimo ran, braku wsparcia i depczących Ci po piętach wrogów musisz przetrwać na archipelagu Auroa. Zawiąż potrzebne sojusze i zdecyduj, jak pokonasz swych najpotężniejszych przeciwników: Wilki.

Należysz do elity, nie zawal Wciel się w Ducha, członka ekskluzywnej jednostki specjalnej USA, który znalazł się poza liniami wroga. Walcz o przetrwanie: kumulujące się obrażenia i zmęczenie to nowe wyzwania z jakimi przyjdzie Ci się mierzyć.

Ciesz się ogromną kampanią w różnorodnym, wrogim i zagadkowym otwartym świecie. Wyraź siebie Stwórz własną postać, wybierając spośród tysięcy opcji personalizacyjnych dla swego sprzętu i broni. Eksperymentuj z zupełnie nowym systemem klas zapewniającym Ci całkowitą swobodę rozgrywki....

Podobne produkty w kategorii Gry PlayStation4