• Producent: Iso Trade
  • Kategoria: Hamaki i siedziska
HAMAK OGRODOWY WISZĄCY ZE STELAŻEM

Wytrzymały hamak wiszący do ogrodu. Super komfortowy! Nie ma nic udoskonalonego niżeli wypoczynek na łonie natury, subtelnie kołysząc się w miękkim hamaku! wystarczy przywiązać dwa końce hamaka do drzew albo wytrzymałych słupków i już możesz cieszyć się wygodą. Dzięki dwóm drewnianym podpórkom - stelażami - hamak jest szczególnie jednostajny i komfortowy!

Maksimum wygody!


Hamak wytwarzany jest z wytrzymałego materiału (gruba bawełna z domieszką poliestru), podobnie jak grubo plecione sznury. Materiał można prać ręcznie. Hamak jest wytrzymały,równocześnie materiał przepuszcza powietrze, dzięki czemu wypoczynek na nim będzie nad wyraz błogi.

Dzięki dołączonemu pokrowcu, hamak zajmuje naprawdę niedużo miejsca i możesz go wszędzie ze sobą wziąć, np. Na wycieczkę, na plażę itp. Jestłatwy w przechowywaniu.

duże hamaki na metalowych stelażach zajmują ogrom miejsca i są nieporęczne - nie zabierzesz takiego ze sobą. Nasz hamak z łatwością zwinąć, a po schowaniu do pokrowca, można go nosić na ramieniu, jak torebkę.

Wesoły, kolorowy wzór w pasy powoduje, iż hamak wygląda atrakcyjnie i będzieozdobą każdego ogrodu, lecz nie tylko!

Hamak możesz zawiesić niemal WSZĘDZIE!


starczy oba końce przywiązać do stabilnej powierzchni - haków, słupków czy drzew. Rewelacyjny do zawieszenia na tarasie. Choćby, jeśli nie masz domu z ogrodem, nadal możesz się radować komfortowym odpoczynkiem na hamaku - że zawiesisz go na balkonie albo nawet podwiesisz w pokoju.

Maksymalne obciążenie: ~150 kg

W pakiecie:

* hamak
* 2 x wytrzymała lina do zawieszenia hamaka

Podobne produkty w kategorii Hamaki i siedziska