Hulajnoga elektryczna FIAT F500–F85W Biało-czarny DARMOWY TRANSPORT (4897040789172) Ocena produktu:

od 1589,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: FIAT
  • Kategoria: Hulajnogi
Oferty (2)
Opis produktu

Hulajnoga elektryczna FIAT Flagowa hulajnoga producenta FIAT. F500-85 to urządzenie do rutynowych dojazdów do pracy i weekendowej rekreacji. Obszerne 8.5" koła, wyśmienity hamulec tarczowy, estetyczny wygląd i wysublimowane szczegóły pozwolą radować się i z jazdy i z posiadania.

Tradycja firmy FIAT. Kiedyś rower albo rolki, dzisiaj hulajnoga elektryczna. Te napędzane silnikiem urządzenia od kilku sezonów są jednymi z najchętniej wykorzystywanych w miastach środków osobistego transportu.

dzięki czemu,szybkie przemieszczanie się w zatłoczonej przestrzeni ich popularność ciągle rośnie. Nic dziwnego, skoro pozwalają zaoszczędzić swym użytkownikom mnóstwo czasu w korkach.Hulajnoga elektryczna Fiat F500-F85 zwraca uwagę wytwornym, włoskim designem.

Projektanci zadbali o każdy szczegół i dopilnowali, żeby została stworzona z tworzyw najwyższej jakości. Nowy model został zaopatrzony w spore, obszerniejsze aniżeli w poprzedniej wersji 8.5 calowe koła. Dzięki nim prosto pokonamy miejskie nierówności, a choćby niepokaźne przeszkody terenowe.

Pojazd waży zaledwie 12kg, co że jest bardzo wygodny w transporcie - w prosty sposób można go złożyć i np. Schować do bagażnika. Urządzenie, które zostało wyposażone w skuteczny akumulator 7.5Ah, jest napędzane silnikiem o mocy 250W.

Na pełnym naładowaniu baterii pokona dystans 20 km rozpędzając się nawet do 25km/h. Fiat F500-F85 wyposażony został także w tylny napęd, który gwarantuje jednostajną i bezpieczną jazdę, ręczny hamulec tarczowy z sygnalizacją hamowania, przednie i tylne oświetlenie i amortyzację przedniego koła.

Warto podkreślić, że dopuszczalne obciążenie hulajnogi to aż 140 kg.

Podobne produkty w kategorii Hulajnogi