• Producent: WMF
  • Kategoria: Jajowary

Założona w 1853r i znana ze stylowego wzornictwa łączonego z funkcjonalnością marka WMF, stworzyła linię Electro, która nawet najistotniej wymagających kuchennych gospodarzy zaskoczy, nie tylko unikatowym designem,na dodatek jakością wykonania i prostotą użytkowania.

Wszystkie produkty tej producenta stworzone są z wysokiej jakości, zastrzeżonej przez producenta stali rdzoodpornej Cromargan, która zapewni ochronę na lata i stała się swoistym symbolem firmy.Jajowar to sprzęt, który po pierwszym użyciu staje się prawdziwym koniecznikiem w naszym domu.

dzięki temu niedużemu urządzeniu przygotowanie Twojego ulubionego jajka na miękko czy półmiękko już nigdy nie sprawi Ci kłopotu. Zapomnij o odliczaniu czasu i staniu nad garnkiem z gotującą się wodą.

Wstaw jajowar, ustaw trafny czas gotowania i ciesz się wolną chwilą.cechy:- Urządzenie elektryczne do gotowania jajek na twardo – dla 1-7 szt. (rozm. S-XL),- wyposażone w regulację stopnia ugotowania jajka,- Sygnał dźwiękowy po zakończeniu gotowania jajka,- Podświetlany włącznik/wyłącznik,- wyekwipowany w zabezpieczenie przed przegrzaniem się,- posiada nakłuwacz do jajek,- zużycie mocy: 220-240 V, 50/60 Hz, 380 W,- rozmiary: 18,2 x 18,2 x 15,6 cm,- Materiał: stal nierdzewna Cromargan®, tworzywo sztuczne,- kolekcja: Stelio.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki WMF w Polsce.

nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl