• Producent: Radaway
 • Kategoria: Kabiny prysznicowe
 • Kod producenta: 30403-01-01N
 • Kształt: półokrągła
 • Typ wejścia: drzwi rozsuwane
 • Wymiary: 90 x 90 cm
Kliknij i zobacz naszą producenta:

PREMIUM PLUS A 1900

linia Premium Plus to linia kabin o tradycyjnej formie, mających poręczne i estetyczne rozwiązania technologiczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezawaryjną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wytworzone ze stopu aluminium odpornego na korozję, pozwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe i listwa magnetyczna. Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean.

zalety kabiny Premium Plus A 1900:

 • Drzwi przesuwne wytworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

 • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

 • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • eleganckie, chromowane detale

 • powłoka Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości
 • Możliwość zastosowania profili poszerzających, które powiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Premium Plus A 1900

drzwi 90 x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Używana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean efektywną i długofalową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean tworzy stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków przemywających produktywność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło przezroczyste

produkt jest przystępny dodatkowo w wariantach szkła grafitowym, brązowym, satynowym i Fabric.

w głównej mierze produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (z zasady są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Podobne produkty w kategorii Kabiny prysznicowe