Sea-Horse Sigma 90 x 90 (BK122T) Ocena produktu:

od 1090,00 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Sea-Horse
  • Kategoria: Kabiny prysznicowe
  • Kod producenta: BK122T
  • Kształt: narożna, kwadratowa
  • Wymiary: 90 x 90 cm
Oferty (4)
Opis produktu

Kabina narożna, kwadratowa, FRESH LINE BK122T+ z drzwiami podwójnymi, uchylnymi. Szkło transparentne (przezroczyste), hartowane o grubości 6 mm z warstwą CLEAN GLASS, profil chrom.powłoka CLEAN GLASS zabezpiecza szkło przed osadami wapiennymi oraz z mydła.

Tak zabezpieczone szkło wyraźnie wolniej ulega zabrudzeniu a czyszczenie jest nieskomplikowane i nie wymaga szorowania środkami chemicznymi.System otwierania kabiny, oparty jest o zespół zawiasów z funkcją podnoszenia drzwi, mocowanych w tafli szkła.

Dzięki wykorzystanej technologii, drzwi pracują nad wyraz płynne i lekko. Szczelność po zamknięciu zapewnia uszczelka magnetyczna. Komfortowe otwieranie umożliwiają estetyczne, chromowane uchwyty. Listwy montażowe redukujące krzywiznę ścian usprawniają montaż.

Wszystkie komponenty kabiny tworzone i dopracowane są z wysokiej jakości tworzyw zapewniając wytrzymałość i wygodę użytkowania poprzez lata. Atrybuty produktukabina narożna kwadratowawymiary: 90x90x195 cmstrona: prawa/lewa (uniwersalna)kolor profili: chromwzór szkła: transparentne (klarowne) szkło: bezpieczne hartowane 6 mmpowłoka: CLEAN GLASSdrzwi: podwójne uchylneotwieranie: do środka i na zewnątrzzawias: z funkcją podnoszenia drzwiszerokość wejścia: 110 cmuszczelka: magnetycznaseria: FRESH LINEmodel: BK122T+gwarancja: 2 lata Wzór szkła oferowanej kabinyTransparentne - szkło przezroczyste Brodzik nie wchodzi w skład zestawu.Zapraszamy do naszej oferty brodzików....

Podobne produkty w kategorii Kabiny prysznicowe