Sea-Horse (BK500C) Ocena produktu:

od 788,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Sea-Horse
  • Kategoria: Kabiny prysznicowe
  • Kod producenta: BK500C
Oferty (2)
Opis produktu

STYLIO to nowa linia kabin Sea-Horse stworzona aby spełnić najbardziej wygórowane wymogi konsumentów. Wysoki blask części chromowanych kabiny, warstwa CleanGLASS w standardzie i inna wysokość szkła to jedynie parę komponentów podkreślających STYLIO.

Wysokość kabiny to 190 cm dla kabin standardowych i 170 cm dla kabin niskich, dzięki czemu komfort kąpieli wzrasta. Różnorodność dostępnych barw i modeli sprawia, że każdy wynajdzie kabinę pasującą do jego pragnień i perfekcyjnie uzupełniającą aranżację swojego łazienkowego wnętrza.

System jezdny kabiny oparty jest o zespół podwójnych rolek łożyskowych mocowanych w tafli szkła. Rolki dolne odpinane na suwakach sprężynowych. Dzięki użytej technologi przesuwanie drzwi jest niezwykle płynne oraz w łatwy sposób pozwala na wypięcie drzwi do czyszczenia.

Szczelność po zamknięciu drzwi zapewnia uszczelka magnetyczna. Wygodne otwieranie kabiny zezwalają na estetyczne, chromowane uchwyty, mogące pełnić na dodatek funkcję wieszaka. Listwy montażowe redukujące krzywiznę ścian upraszczają montaż.

Wszystkie elementy kabiny wytworzone i dopracowane są z wysokiej jakości materiałów zapewniając trwałość i wygodę użytkowania przez lata.powłoka CLEAN GLASS zabezpiecza szkło przed osadami wapiennymi, a także z mydła.

Szkło z warstwą widocznie wolniej ulega zabrudzeniu a czyszczenie jest proste i nie wymaga szorowania środkami chemicznymi.Kabina prysznicowa Stylio 70x70 BK500C+ Sea-Horsekabina narożna półokrągławymiary: 70x70x190 cmzakres regulacji: 68-69,5 cmkolor profili: chromwzór szkła: chinchila (mrożone)szkło: bezpieczne hartowane 5 mmpowłoka CleanGLASSszerokość wejścia: 34 cmpromień: R 55 cmrolki: łożyskowaneuszczelka magnetycznaseria: Styliogwarancja: 2 lataWzór szkła oferowanej kabinyCHINCHILLA - szkło mrożoneInne dostępne rozmiary80x80x190 cm90x90x190 cm Brodzik nie wchodzi w skład zestawu....

Podobne produkty w kategorii Kabiny prysznicowe