rv1 kamera cofania z uchwytem do tablicy rejestracyjnej nadajnik wifi marki Oneconcept

chwilowy brak towaru

  • Producent: OneConcept
  • Kategoria: Kamery cofania

Kamera cofania z mocowaniem do tablicy rejestracyjnej RV1 marki oneConcept to korzystny dobór dla kierowców posiadających problemy z jazdą do tyłu. Od tej chwili cofanie, zawracanie, wjazd albo wyjazd tyłem staną się przystępne.

Oznacza to w praktyce udoskonalenie bezpieczeństwa wykorzystywania wszystkich samochodów osobowych, dostawczych, kempingowych, vanów, kombi, SUV-ów i przyczep. Kolorowa kamera zastosowana jest w ramkę standardowego mocowania tablicy rejestracyjnej, zawierającej liczne otwory służące do montażu na większości samochodów osobowych.

dzięki temu w zasięgu wzroku znajdą się trudno przystępne miejsca z tyłu pojazdu. Nieskomplikowany do umieszczenia w bagażniku nadajnik WiFi przesyła bezprzewodowo sygnał wideo do 10m na ​​iPhone / iPad lub Android.

Za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji na ekranie urządzenia można prosto śledzić wydarzenia z kamery i ocenić odległość od tylnych przeszkód przy pomocy pomiarów dostarczanych poprzez graficzny system sterowania systemu.

W celu osiągnięcia jeszcze lepszej widoczności kąt ustawienia kamery oneConcept można zmieniać do 105 ° w poziomie i 70 ° w pionie, co zezwala na wgląd w tzw. Martwe punkty. Kamera cofania RV1 zapewnia również wyrazisty obraz, na którym kontury nie rozmywają się ziarniście.

Wysoka światłoczułośc do 0,5 luksa zagwarantuje uzyskanie korzystnego obrazu choćby przy słabej widoczności w trakcie zmierzchu lub w halach parkingowych. Kompensacja cyfrowa umożliwia ponadto otrzymanie czystego obrazu w nocy.

jednocześnie kamera jak i nadajnik RV1 są, zgodnie z ich przeznaczeniem, wodo- i pyłoszczelne i oporne na wstrząsy. Tym samym ze sprzętu można korzystać choćby podczas złych warunków pogodowych i drogowych, bez obawy o jego zniszczenie lub wypadnięcie.

Uwaga! Do instalacji i podłączeniu kabla zasilającego w samochodzie niezbędna jest pomoc profesjonalnego personelu technologicznego