Kamera GOPRO HERO7 Black CHDHX-701-RW Ocena produktu:

od 1539,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: GOPRO
  • Kategoria: Kamery sportowe
  • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
Oferty (2)
Opis produktu

istotnie płynne ujęcia. Supermoce inteligentnego nagrywania. Wytrzymała i wodoszczelna bez pokrywy. Oto HERO7 Black, najmocniej progresywna kamera GoPro. Dzięki stabilizacji HyperSmooth (Ultrapłynna) można uzyskać filmy niczym nagrywane z gimbalem — bez gimbala.

Nowy inteligentny tryb fotografowania automatycznie gwarantuje nadzwyczajne, urzekające obrazy. Dzisiaj dzięki funkcji transmisji na żywo i aplikacji GoPro możesz dzielić się każdą niezwykłą chwilą. Kamera HERO7 Black to zupełnie nowy poziom funkcjonalności GoPro oraz rejestrowanych zdjęć i filmów.

Stabilizacja obrazu HyperSmooth Stabilizacja niczym przy użyciu gimbala — bez gimbala. Kamera HERO7 Black przewiduje ruchy i koryguje drgania kamery, aby zapewnić niezwykle płynne nagrania. Wytrzymała i wodoszczelna Dziel się wrażeniami, których nie można uchwycić telefonem.

Kamera HERO7 Black jest wytrzymała, wodoszczelna bez obudowy do głębokości 10 m i gotowa na każdą przygodę. Sterowanie głosowe Ciesz się chwilą. Kamerą HERO7 Black można sterować bez zastosowania rąk, przy pomocy poleceń głosowych, jak np.

„GoPro, take a photo” i „GoPro, start recording”. SuperFoto samoczynnie rób najlepsze fotografie. Dzięki funkcji SuperFoto kamera HERO7 Black inteligentnie stosuje funkcję HDR, lokalne odwzorowanie tonów albo redukcję szumów, żeby zapewnić najlepsze fotografie.

Transmisja na żywo Podziel się każdą niezwykłą chwilą dzięki strumieniowemu przesyłaniu filmów do serwisu Facebook Live. Filmy przesyłane strumieniowo można zapisać w wysokiej rozdzielczości na karcie SD.

Filmy z funkcją TimeWarp Nagrywaj bardzo stabilne filmy poklatkowe, przemieszczając kamerę względem sceny. Zwiększ szybkość do 30x, by zmienić dłuższe energiczności w momenty, którymi warto się podzielić.

Filmy 4K60 i zdjęcia 12 MP Kamera HERO7 Black rejestruje filmy w rozdzielczości 4K60 i zdjęcia w rozdzielczości 12 MP, które są znakomite, jak same przeżycia. Filmy w 8-krotnie zwolnionym tempie Dzięki szczególnie wysokiej częstotliwości wyświetlania klatek oraz rozdzielczości 1080p240 obraz można spowolnić choćby 8 razy, by oglądać zabawne, ciekawe albo wzniosłe chwile w pełniich piękna.

intuicyjny ekran dotykowy Jeśli masz smartfon, sposób korzystania z kamery HERO7 Black wyda Ci się znajomy. Trzy główne tryby nagrywania i zoptymalizowane ustawienia ułatwiają nawigację. Wykrywanie twarzy, uśmiechu i scen Kamera HERO7 Black wie pomiędzy innymi, kiedy zwracasz twarz w stronę kamery czy się uśmiechasz.

Aplikacja GoPro wykorzystuje te informacje, by wybierać najlepsze ujęcia i kreować niesamowite filmy. Rejestrowanie w pionie Rób fotografie i nagrywaj filmy w orientacji pionowej — świetne rozwiązanie do wykorzystania w serwisie Snapchat i usłudze Instagram Stories.

Programator czasowy Dołącz do fotografowanych. Dzięki programatorowi czasowemu można przy pomocy kamery GoPro prosto zrobić selfie albo zdjęcie grupowe z całą załogą w kadrze. Rozszerzanie dotykiem Bądź bliżej akcji.

idealnie komponuj fotografie i filmy, po prostu dotykając ekranu. Samoczynne przesyłanie do telefonu Przejdź od zdjęcia bezpośrednio do udostępnienia. Fotografie i filmy są przenoszone bezpośrednio do aplikacji GoPro, dzięki czemu można je ekspresowo publikować, wysyłać w wiadomościach i przesyłać za pośrednictwem serwisów Twitter lub Snapchat.

Przesyłanie bezpośrednio do relacji na Instagramie Dodawaj fotografie do swej relacji bezpośrednio z aplikacji GoPro i dziel się wszystkimi przygodami na wodzie, piasku i śniegu, których po prostu nie dałoby się zarejestrować telefonem.

Naklejki z danymi dotyczącymi wydajności z GPS Śledź prędkość, dystans i inne parametry. Dodawaj naklejki do filmów w aplikacji GoPro, aby pokazać swoją prędkość, pokonaną odległość i wysokość. Obsługa funkcji QuikStories Kamera HERO7 Black samoczynnie wysyła materiały do aplikacji GoPro, gdzie są przekształcane w piękne filmy z muzyką, efektami i możliwością udostępniania.

automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze Zwolnij miejsce. Subskrypcja GoPro Plus umożliwia tworzenie kopii zapasowych nieograniczonej liczby , a także filmów o łącznej obszerności 250 GB i zapisywanie ich w chmurze.

innowacyjne tłumienie hałasu Kamera HERO7 Black aktywnie odfiltrowuje szum wiatru, wibracje i odgłosy obsługi urządzenia, dzięki czemu gwarantuje istotniejszy dźwięk. Fotografie w formacie RAW Możliwość robienia fotografii w formacie RAW gwarantuje najwyższą jakość i większą sprężystość w trakcie nowoczesnej edycji zdjęć.

Filmy z kompresją HEVC Oszczędzaj miejsce na karcie SD. Użyj wysokowydajnej kompresji video (HEVC),ograniczać szerokie pliki do około połowy ich wymiaru bez utraty jakości obrazu. Obsługa prędkiego ładowania Nie przegap nic.

Dzięki zasilaczowi Supercharger (sprzedawany oddzielnie) możesz prędko naładować kamerę i wrócić do nagrywania. Zgodność z akcesoriami GoPro Załóż. Zamocuj. Zakochaj się. Dzięki możliwości zastosowania ponad 30 akcesoriów możesz rejestrować nieszablonowe ujęcia i ukazywać sceny ze swojego życia w zupełnie nowy, kreatywny sposób.

Podobne produkty w kategorii Kamery sportowe