Klawiatura mechaniczna roc-12-381-bn kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Roccat Ocena produktu:

od 399,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: ROCCAT
  • Kategoria: Klawiatury
Oferty (3)
Opis produktu

Mechaniczna klawiatura ROCCAT Vulcan to potężne połączenie technicznej innowacji, solidności wykonania i podświetlenia. To także pierwsza klawiatura ROCCAT z autorskimi, zaprojektowanymi od zera przełącznikami Titan, które wytworzono dla graczy szukających wyczuwalnego i szybkiego działania klawiszy.

Metalowa płyta wzmacnia klawiaturę Vulcan i broni ją przed wstrząsami, a klawisze są tak skonstruowane, aby nie osiadał na nich kurz. Potężny system oświetlenia AIMO opiera się na trwałych diodach LED i krystalicznych obudowach przełączników, które równomiernie rozkładają oświetlenie.

System żywego światła można konfigurować oddzielnie dla każdego klawisza w 16,8 mln barw lub standardowym błękicie ROCCAT. Świeże TECHNOLOGIE Przełączniki Titan są prawdziwym wyróżnikiem klawiatury Vulcan.

Zaprojektowano je, żeby tchnąć nieco życia i innowacji w skostniały świat technice przełączników mechanicznych. Oprócz cichego i wyczuwalnego punktu aktywacji na poziomie 1,8 mm i wysokości naciśnięcia na 3,6 mm każdy przełącznik zawiera specjalną obudowę, która zniża jego drganie w trakcie naciśnięcia.

Przełączniki zbudowano tak, by minimalizować kontakt przy odbiciu, co pozwala oprogramowaniu o 20% szybciej wykrywać naciśnięcie. Vulcan może się też pochwalić ultralekkimi, o 50% lżejszymi aniżeli zwykłe, nakładkami na klawisze – wszystko to sprawia, iż każde naciśnięcie jest szybkie, skrupulatne i błyskawicznie oddaje Twoje zamiary.

wytrzymałość Górna płyta z anodowanego aluminium wzmacnia strukturę klawiatury Vulcan i chroni ją przed zużyciem. Odłączana podpórka pod nadgarstki i płaska, niska sylwetka znacząco ulepszają ergonomię i wygodę stosowania choćby podczas długich sesji.

Nakładki na klawisze zostały zaprojektowane z myślą o nieskomplikowanej konserwacji. Powierzchnia klawiszy i odstępy między nimi odpowiadają konwencjonalnym rozwiązaniom, ale nakładki są niższe, co upraszcza ich czyszczenie i perfekcyjnie dopełnia oporną na kurz obudowę przełączników Titan.

VULCAN 80 Vulcan 80 świeci w typowej niebieskiej barwie ROCCAT, a podświetlenie klawiszy można indywidualnie, co pozwala je ekspresowo zidentyfikować w ciemności. Klawiatura ta jest skierowana do growych purystów, którzy nie lubią zbyt wielu bajerów, i gromadzi także klawisze multimediów i usztywnioną czarną górną płytę z anodowanego aluminium, która chroni przed uszkodzeniami.

Podobne produkty w kategorii Klawiatury