Roccat Vulcan 100 AIMO (4250288166349) Ocena produktu:

od 499,00 PLN

  • Producent: Roccat
  • Kategoria: Klawiatury
Oferty (3)
Opis produktu

Mechaniczna klawiatura ROCCAT Vulcan to konkretne połączenie technicznej innowacji, solidności wykonania i podświetlenia. To także pierwsza klawiatura ROCCAT z autorskimi, zaprojektowanymi od zera przełącznikami Titan, które produkowano dla graczy szukających wyczuwalnego i szybkiego działania klawiszy.

Metalowa płyta wzmacnia klawiaturę Vulcan i broni ją przed wstrząsami, a klawisze są tak skonstruowane, żeby nie osiadał na nich kurz. Konkretny system oświetlenia AIMO jest oparte na trwałych diodach LED i przejrzystych obudowach przełączników, które równomiernie rozkładają oświetlenie.

System żywego światła można konfigurować oddzielnie dla każdego klawisza w 16,8 mln barw albo charakterystycznym błękicie ROCCAT. Klawiaturę Vulcan opracowano z pasją i w oparciu o osławione atuty niemieckiego wzornictwa i inżynierii.

To precyzyjne narzędzie do gier, które pozwala natychmiast poczuć precyzję już od pierwszego dotknięcia. Nowe TECHNOLOGIE Przełączniki Titan są prawdziwym wyróżnikiem klawiatury Vulcan. Zaprojektowano je, aby tchnąć nieco życia i innowacji w skostniały świat technice przełączników mechanicznych.

Oprócz cichego i wyczuwalnego punktu aktywacji na poziomie 1,8 mm i wysokości naciśnięcia na 3,6 mm każdy przełącznik posiada specjalną obudowę, która zmniejsza jego drganie w trakcie naciśnięcia. Przełączniki zbudowano tak, aby minimalizować kontakt przy odbiciu, co pozwala oprogramowaniu o 20% szybciej wykrywać naciśnięcie.

Vulcan może się także pochwalić ultralekkimi, o 50% lżejszymi niżeli zwykłe, nakładkami na klawisze – wszystko to powoduje, że każde naciśnięcie jest prędkie, dokładne i błyskawicznie oddaje Twoje zamiary.

solidność Górna płyta z anodowanego aluminium wzmacnia strukturę klawiatury Vulcan i broni ją przed zużyciem. Odłączana podpórka pod nadgarstki i płaska, niska sylwetka znacząco polepszają ergonomię i wygodę użytkowania choćby podczas długich sesji.

Nakładki na klawisze zostały zaprojektowane z myślą o przystępnej konserwacji. Powierzchnia klawiszy i odstępy między nimi odpowiadają klasycznym rozwiązaniom, ale nakładki są niższe, co upraszcza ich czyszczenie i idealnie dopełnia wytrzymałą na kurz obudowę przełączników Titan.

PODŚWIETLENIE AIMO Vulcan gwarantuje najkorzystniejszą możliwą platformę dla systemu podświetlania AIMO. Każdy przełącznik posiada oddzielną, indywidualnie konfigurowalną diodę LED o szerokiej trwałości, która jest w stanie świecić w 16,8 mln odcieni, co pozwala wytwarzać obszerny wachlarz efektów specjalnych.

przejrzyste pokrywa przełączników uwypukla wielobarwne podświetlenie, które równomiernie rozkłada się na wszystkie klawisze. AIMO jest równocześnie systemem oświetlenia i swoistym ekosystemem, którego praktyczność wzrasta wraz z liczbą podłączonych urządzeń AIMO.

System organicznie reaguje na sytuację i wyświetla najwyższej jakości efekty świetlne bez potrzeby konfiguracji. VULCAN 100 AIMO Oddzielne dla każdego klawisza podświetlenie AIMO przystępne w klawiaturze Vulcan 100 AIMO zagwarantuje wyraźne i jasne oświetlenie.

Zintegrowane koło multimediów pozwala łatwo kontrolować najczęstsze ustawienia dźwięku i obrazu, a górna płyta z anodowanego aluminium wzmacnia ją i chroni przed wstrząsami.

Podobne produkty w kategorii Klawiatury