42082 DŹWIG (Rough Terrain Crane) KLOCKI LEGO TECHNIC Ocena produktu:

od 1099,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Lego
  • Kategoria: Klocki dla dzieci
  • Kod Producenta: 42082
Oferty (3)
Opis produktu

Modeldźwigu wyposażony jest w układ kierowniczy, cztery koła i silnik V8 z tłokami i wentylatorem, które poruszają się podczas jazdy. Silnik Power Functions umożliwia działanie dźwigu w trybie dolnym i górnym, gwarantując szereg łatwych w obsłudze, zmechanizowanych funkcji.

Po opuszczeniu podpór stabilizacyjnych, można dźwig obrócić o 360°, uruchomić wyciągarkę albo wysunąć wysięgnik na metr w górę. Swoje umiejętności kierowania dźwigiem można przetestować na dołączonych fragmentach budynków LEGO Technic.

Ten model 2 w 1 ma dodatkowo dwa schowki na narzędzia i łańcuchy, a także ruchome lusterka boczne, a także szczegółową kabinę operatora z otwieranymi drzwiami. Można go przebudować na mobilny kafar LEGO Technic.

Korzyści: W pakiecie znajduje się silnik LEGO Power Functions do obsługi dźwigu w trybie dolnym i górnym. Tryby dolny i górny dźwigu gwarantują szereg nieskomplikowanych w obsłudze, zmechanizowanych funkcji. Funkcje ręczne modelu to pomiędzy innymi układ kierowniczy na cztery koła, napęd na cztery koła, szczegółowy silnik V8 z ruchomymi tłokami i wiatrakiem, ruchome lusterka boczne, a także otwierane drzwi do kabiny.

Otwórz drzwi,otrzymać się do szczegółowej kabiny operatora. Otwórz schowki i wyciągnij z nich łańcuchy, narzędzia oraz gaśnicę. Model zbudowany jest z czarnych i czerwonych klocków. Jjest to największy i najwyższy dźwig z linii LEGO Technic — składa się z ponad 4050 części.

pakiet 2 w 1 LEGO Technic: można przebudować na przenośny kafar. Dźwig ma ok. 100 cm wysokości, 66 cm długości i 26 cm szerokości w pozycji roboczej, a ok. 27 cm wysokości, 76 cm długości i 20 cm szerokości w pozycji do jazdy.• przenośny kafar ma ok.

24 cm wysokości, 50 cm długości i 20 cm szerokości w pozycji do jazdy.

Podobne produkty w kategorii Klocki dla dzieci