42082 DŹWIG (Rough Terrain Crane) KLOCKI LEGO TECHNIC Ocena produktu:

od 840,24 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Lego
  • Kategoria: Klocki dla dzieci
  • Kod Producenta: 42082
Oferty (4)
Opis produktu

Niesamowity pojazd LEGO® Technic - Dźwig 42082 do Twojej kolekcji. To największy i najwyższy dźwig z linii LEGO Technic! Model zaopatrzony jest w układ kierowniczy na cztery koła i silnik V8 z tłokami i wentylatorem, które poruszają się podczas jazdy.

Silniki Power Functions pozwalają na działanie dźwigu w trybie dolnym i górnym, zapewniając szereg prostych w obsłudze, zmechanizowanych funkcji. Posiada funkcje do obsługi manualnej. Opuść podpory stabilizacyjne, obróć całą konstrukcję o 360°, uruchom wydobywarkę albo wysuń wysięgnik aż na metr w górę!

Swoje umiejętności kierowania dźwigiem możesz przetestować na dołączonych fragmentach budynków LEGO Technic. Ten model 2 w 1 ma na dodatek ruchome lusterka boczne, dwa schowki na narzędzia i łańcuchy oraz szczegółową kabinę operatora z otwieranymi drzwiami.

Można go przebudować na przenośny kafar LEGO Technic. BUILDING INSTRUCTIONS LEGO® Technic Model 2w1: można go przebudować rozmiary z rozłożonym kranem: 100 cm wysokości, 66 cm długości und 26 cm szerokosci.

rozmiary przygotowanego pojazdu do jazdy: 27 cm wysokości, 76 cm długości i 20 cm szerokości szczegóły: części: 4057 towar asygnowany dla dzieci od 11 roku życia Uwaga towar nie jest asygnowany dla dzieci poniżej 3 roku życia.

komplet może zawierać niewiele znaczące komponenty. Niebiezpieczeństwo uduszenia.

Podobne produkty w kategorii Klocki dla dzieci