Marioinex Klocki konstrukcyjne Mini Wafle Konstruktor 300 - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!! Ocena produktu:

od 117,62 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: Marioinex
  • Kategoria: Klocki dla dzieci
  • Kod Producenta: Marioinex Klocki konstrukcyjne Mini Wafle Konstruktor 300 - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!
Oferty (2)
Opis produktu
Mini Waffle to pionierskie, miękkie, przypominające w dotyku gumę klocki o zarysie wafla, które ekspresowo zyskały popularność. Śladowy wymiar daje istotnie większą mobilność oraz świeże możliwości. Uzupełniające Klocki Konstruktor powodują, że klocki Mini Waffle nabierają świeżego, technicznego charakteru, poszerzając możliwości twórcze. W skład serii Mini waffle wchodzą również zestawy tematyczne takie jak: strażak, rolnik, księżniczka, budowniczy. Mini waffle to klocki, które szybko zyskały uznanie wśród dzieci, jak i dorosłych. Otrzymały również dużo nagród m.in. Wyróżnienie w „Konkursie Zabawka Roku i 1 miejsce w Konkursie Świat przychylny Dziecku.

10 zupełnie nowych elementów, które sprawią, że klocki Mini Waffle nabiorą świeżego, technicznego charakteru.
Mini Wafle charakteryzuje dbałość o jakość oraz ich bezpieczeństwo. Nie szczędzimy starań, by nasze artykuły były formującymi wyobraźnie, rozwijającymi zdolności manualne zabawkami edukacyjnymi, które sprawią radość twórczą dzieciom.
Zupełnie nowe Mini Waffle to nowatorski, miękki, przypominający w dotyku gumę materiał o znanym nam kształcie. Pomniejszony wymiar daje pokaźnie większą mobilność i całkiem świeże możliwości.
Dzięki nowej technice produkcji, którą zastosowaliśmy, klocki dają się wyginać, a także są ciche i bezpieczne w zabawie.
Dzieci mogą kreować nowe budowle o widocznie mniejszym formacie niżeli dotychczasowe klocki Waffle, dzięki czemu nasze pociechy nie muszą się martwić o zagospodarowanie obszerniejszej przestrzeni.

Podobne produkty w kategorii Klocki dla dzieci