BRUDER Koparka czerpakowa CAT 02438, BR02438 Ocena produktu:

od 195,00 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: BRUDER
  • Kategoria: Koparki
Oferty (3)
Opis produktu

świeże zadanie czeka dziś nieznacznych budowlańców. Tym razem przy budowie nasza pociecha będzie wydobywała grunty z wody i terenów nawodnionych oraz znikome wykopy. Koparka czerpakowa CATERPILLAR od marki Bruder ułatwi i przyśpieszy realizowanie czynności. Jednak to nie koniec praktycznych zastosowań dla naszego urwisa. Możesz bowiem nią przeładowywać także materiały sypkie np. Żwir.

Zabawka dedykowana jest dla dzieci, które skończyły 4 latka. Starannie przypasowane, aktywne i solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda szczególnie realnie. Mniejszy brat bliźniak wyprodukowany z korzystnej jakości tworzywa nienaturalnego w skali 1:16 charakteryzuje się potężną konstrukcją, a także eleganckim wyglądem. Zabawa w przygotowywanie nawierzchni pod budowę pobudza dziecięcą wyobraźnie i przybliża czynności wykonywane na placu.

Maszyna posiada otwieraną pokrywę silnika, dzięki której atrakcyjne świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka. Układ wewnętrzny modelu pozostał odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem. Z przodu maszyny zamontowano dostosowywane ramię koparki, które można podnosić i opuszczać. Można przechylić samą łyżkę, w przypadku, gdy chcemy np. Poszerzyć wykop czy wziąć więcej ładunku. Ramię koparki sięga poniżej poziomu maszyny, by w przystępny sposób zebrać pokaźniejszy poziom gruntu.

Nasz urwis nie powinien posiadać problemu z operowaniem łyżką, ponieważ zamontowano specjalną rączkę-uchwyt dla ułatwienia jej sterowania. Dzięki temu nasz urwis może uczyć się operować maszyną przy pomocy jednej ręki. Gdy dziecku znudzi się zabawa tą łyżką, osiągalna jest zmiana łopaty i podczepienie innej łyżki. Przez zabawę dziecko uczy się podejmowania decyzji oraz kolejności wykonywanych czynności, a więc zabawka sprawdzi się w trakcie niejednej wolnej chwili minimalnego urwisa.

W maszynie znajduje się obracana o 360 stopni kabina wraz z ładowarką by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry nie wytwarzając wokół niebezpieczeństwa.

Wizualny wygląd maszyny uzupełniają gumowe gąsienice wytworzone z ogniw, które pozwalają na korzystanie z niej jednocześnie w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą, a także pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji, a także ich skutków. Maszyna nie wydaje hałaśliwych dźwięków, a ponadto na piasku pozostawia fajny wzorek.

dopełniającą atrakcję w czasie zabawy zapewnią figurki z serii bWorld, które sprawdzą się jako operatorzy urządzeń. Figurki mają ruchome kończyny i można je posadzić w kabinie maszyny żeby trzymały kierownicę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

W skrócie:
  • podnoszona pokrywa silnika;
  • w pełni użyteczne ramię koparki;
  • ramię obejmuje zasięg poniżej poziomu koparki;
  • możliwość fotografie czerpaka;
  • obsługa ładowarki czołowej za pomocą ręcznej dźwigni;
  • obracana o 360 poziomów kabina operatora;
  • ruchome gąsienice wytworzone z ogniw;Podobne produkty w kategorii Koparki