• Producent: Greenso
  • Kategoria: Kosiarki spalinowe

Kosiarka spalinowa GREENSO GTB51-7 Kosiarka spalinowa do trawy jest niezbędna wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość i ergonomia koszenia. Kosiarki te to maszyny lekkie, poręczne i wielozadaniowe: koszą, zbierają trawę, mulczują pokos do postaci drobnego nawozu i równomiernie rozprowadzają po powierzchni ogrodu, wyrzucają ścinki w dowolnym kierunku (na boki albo do tyłu) - w mgnieniu oka przywracają trawnik do nieprzeciętnej kondycji.

Kosiarka spalinowa - nie jest kłopotliwa w obsłudze. Nowy, zastrzeżony system montażu i demontażu kosza powoduje, iż czynności te można wykonywać widocznie szybciej, lżej i tylko jedną ręką. Kierownica z miękkim uchwytem i systemem regulacji wysokości zezwala na komfortową pracę w naturalnej pozycji.

Natomiast unikatowa funkcja przechowywania poza okresem eksploatacji umożliwia wygodne składowanie kosiarki do trawy na mniejszej o 70% przestrzeni. Ekonomiczny silnik to gwarancja mniejszego zużycia paliwa, płynnej pracy w każdych warunkach i dłuższej żywotności pomimo intensywnej eksploatacji.

Bogate wyposażenie — zastrzeżony system tnący z wyprofilowanym ostrzem o podwójnej krawędzi, regulacja wysokości koszenia traw, dyfuzor powietrzny — umożliwiają pewne i skrupulatne cięcie. Przemyślane rozwiązania — obfite bieżnikowane koła zapewniające przyczepność do podłoża, napęd, a także wariator rozszerzające sterowność, czy system antywibracyjny — pozwalają przejąć i z łatwością utrzymać całkowitą kontrolę nad kosiarką spalinową (z napędem).

Innymi słowy, zapewniają bezpieczną pracę, bardzo na trudnym terenie....

Podobne produkty w kategorii Kosiarki spalinowe