• Producent: Einhell
  • Kategoria: Kosy spalinowe

użyteczna i szczególnie skuteczna kosa spalinowa GE-BC 43 AS poradzi sobie z najszczególniej uporczywymi zaroślami w trudno dostępnych miejscach w ogrodzie. Wysokiej jakości silnik dwusuwowy, z wałem korbowym z podwójnymi łożyskami i systemem pochłaniającym wibracje, gwarantuje niezbędną moc.

Wszystkie przyciski sterujące kosą spalinową są dogodnie umieszczone na oburęcznym, wytworzonym z aluminium uchwycie, dzięki czemu są w zasięgu rąk użytkownika, co sprawia, iż kosa jest wyjątkowo przychylna i staranna w obsłudze.

W celu wydajnego koszenia, GE-BC 43 AS może być wyekwipowana w ostrze albo żyłkę. W komplecie znajduje się jeden nóż z 3 ostrzami i jedna szpula z podwójną żyłką z systemem samoczynnego podawania. Silnik uruchamia się momentalnie i bez problemu dzięki mechanizmowi Quick-Start zdostępną szarpanką oraz samoczynnym ssaniem.

Sprzęgło odśrodkowe odłącza narzędzie tnące na biegu jałowym, co zagwarantuje bezpieczeństwo pracy, a wygodne szelki wygodną obsługę. Dzięki dwuczęściowemu trzonkowi kosę spalinową można rozebrać w ciągu zaledwie kilku minut, co upraszcza transport i przechowywanie.

W komplecie znajduje się także uchwyt umożliwiający powieszenie narzędzia na ścianie.

Podobne produkty w kategorii Kosy spalinowe