• Producent: Ma-Ga
  • Kategoria: Krajalnice gastronomiczne
  • Rodzaj: do wędlin

Profesjonalna krajalnica żywności 210p standard marki Ma-Ga dedykowana do krojenia zarówno miękkich jak i twardych produktów na plastry o maksymalnej grubości do 16 mm. Perfekcyjna zwłaszcza do krojenia wędlin.

Pochylone ostrze o średnicy 25 cm. Trafne pochylenie stołu podawczego do noża pod kątem 45 stopni. Krajalnica charakteryzuje się cichą pracą. Zaimplementowana ostrzałka. Krajalnicę wyprodukowano z materiałów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości.

części posiadające kontakt z żywnością tworzono ze stali rdzoodpornej, natomiast nóż - ze stali chromowanej. Krojenie odbywa się grawitacyjnie, bez zapotrzebowania dociskania żywności. W krajalnicy do wędlin 210p można kroić żywność do samego końca bez pozostawiania resztek dzięki zaimplementowaniu płytki dociskowej.

Po każdym użyciu krajalnicę Ma-Ga należy starannie wyczyścić z resztek żywności. Demontowanie poszczególnych części jest proste i nie wymaga używania narzędzi. Krajalnica spełnia wszelkie standardy CE w zakresie bezpieczeństwa i higieny.

W swojej ofercie oprócz krajalnic do wędlin posiadamy pełny asortyment sprzętów gastronomicznych oraz akcesoriów producenta MaGa. Na dodatek świadczymy profesjonalny serwis Ma-Ga (oraz części zamienne) na terenie całego kraju a także montaż maszyn i sprzętu asygnowanego do gastronomii wszelkich dostępnych na naszym rynku marek.

namawiamy do poznania się z pełną ofertą maszyn gastronomicznych producenta Ma-Ga.

Podobne produkty w kategorii Krajalnice gastronomiczne